Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

2 952 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 807 m²Prodej stavebního pozemku 807 m²
Prodej stavebního pozemku 807 m²
Prodej stavebního pozemku 807 m²

Prodej stavebního pozemku 807 m²

Jankovice, okres Pardubice

2 523 529 Kč

3 127 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Elena Bran
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Mgr. Elena Bran

Mgr. Elena Bran

5.0

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 12 776 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 35 m², pozemek 439 m²Prodej chaty 35 m², pozemek 439 m²
Prodej chaty 35 m², pozemek 439 m²
Prodej chaty 35 m², pozemek 439 m²

Prodej chaty 35 m², pozemek 439 m²

Hořepník ev. č. 6, Hořepník

1 445 000 Kč

1 245 000 Kč

35 571 Kč/m2

Realitní makléř: Jitka Mayerová
Realitní kancelář: Jitka Mayerová - reality
Realitní makléř: Jitka Mayerová

Jitka Mayerová

4.9

Realitní kancelář: Jitka Mayerová - reality
Prodej bytu 3+1 70 m²Prodej bytu 3+1 70 m²
Prodej bytu 3+1 70 m²
Prodej bytu 3+1 70 m²

Prodej bytu 3+1 70 m²

Třebovská 442, Ústí nad Orlicí - Hylváty

3 750 000 Kč

53 571 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Rejman
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Jaroslav Rejman

Jaroslav Rejman

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej stavebního pozemku 376 m²Prodej stavebního pozemku 376 m²
Prodej stavebního pozemku 376 m²
Prodej stavebního pozemku 376 m²

Prodej stavebního pozemku 376 m²

Pod Trámky, Vikýřovice

1 890 000 Kč

5 027 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Kleštinec
Realitní kancelář: Mrkni na reality
Realitní makléř: Michal Kleštinec

Michal Kleštinec

4.2

Realitní kancelář: Mrkni na reality
Prodej bytu 2+1 70 m²Prodej bytu 2+1 70 m²
Prodej bytu 2+1 70 m²
Prodej bytu 2+1 70 m²

Prodej bytu 2+1 70 m²

Štúrova, Ostrov

3 080 000 Kč

44 000 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Plzák
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Michal Plzák

Michal Plzák

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej bytu 1+1 32 m²Prodej bytu 1+1 32 m²
Prodej bytu 1+1 32 m²
Prodej bytu 1+1 32 m²

Prodej bytu 1+1 32 m²

Brněnská 481/42, Olomouc - Nová Ulice

3 550 000 Kč

3 490 000 Kč

109 063 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková
Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková

Ing. Klára Řezníčková

5.0

Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 1537 m²Prodej stavebního pozemku 1537 m²
Prodej stavebního pozemku 1537 m²
Prodej stavebního pozemku 1537 m²

Prodej stavebního pozemku 1537 m²

Spálené Poříčí, Spálené Poříčí

4 200 000 Kč

2 733 Kč/m2

Realitní makléř: Marcela Fraňková
Realitní kancelář: Marcela Fraňková
Realitní makléř: Marcela Fraňková

Marcela Fraňková

4.5

Realitní kancelář: Marcela Fraňková
Prodej stavebního pozemku 2291 m²Prodej stavebního pozemku 2291 m²
Prodej stavebního pozemku 2291 m²
Prodej stavebního pozemku 2291 m²

Prodej stavebního pozemku 2291 m²

Týn nad Vltavou, České Budějovice

4 582 000 Kč

2 000 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.
Realitní kancelář: ViaFinance reality
Realitní makléř: Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.

Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.

4.9

Realitní kancelář: ViaFinance reality
Prodej bytu 4+1Prodej bytu 4+1
Prodej bytu 4+1
Prodej bytu 4+1

Prodej bytu 4+1

Krestova, Hrabůvka, Ostrava

4 260 000 Kč

Realitní makléř: Rostislav Kaňa
Realitní kancelář: AZET reality
Realitní makléř: Rostislav Kaňa

Rostislav Kaňa

4.7

Realitní kancelář: AZET reality
Prodej bytu 2+1 50 m²Prodej bytu 2+1 50 m²
Prodej bytu 2+1 50 m²
Prodej bytu 2+1 50 m²

Prodej bytu 2+1 50 m²

Zeyerova 659/4, Jeseník

2 290 000 Kč

45 800 Kč/m2

Realitní makléř: Ivana Uhlířová
Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Realitní makléř: Ivana Uhlířová

Ivana Uhlířová

Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
1...464748...296

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 12 776 nemovitostí