Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 50 mil. Kč

Do 50 mil. Kč

5 639 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 3162 m²Prodej stavebního pozemku 3162 m²
Prodej stavebního pozemku 3162 m²
Prodej stavebního pozemku 3162 m²

Prodej stavebního pozemku 3162 m²

Rybniště, okres Děčín

2 290 000 Kč

724 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 236 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 971 m²Prodej stavebního pozemku 971 m²
Prodej stavebního pozemku 971 m²
Prodej stavebního pozemku 971 m²

Prodej stavebního pozemku 971 m²

Hraniční stezka, Varnsdorf

1 900 000 Kč

1 699 999 Kč

1 751 Kč/m2

Prodej domu 89 m², pozemek 816 m²Prodej domu 89 m², pozemek 816 m²
Prodej domu 89 m², pozemek 816 m²
Prodej domu 89 m², pozemek 816 m²

Prodej domu 89 m², pozemek 816 m²

Moravská Chrastová 67, Brněnec

3 590 000 Kč

3 390 000 Kč

38 090 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 58 m²Prodej bytu 2+kk 58 m²
Prodej bytu 2+kk 58 m²
Prodej bytu 2+kk 58 m²

Prodej bytu 2+kk 58 m²

U michelského mlýna, Praha

13 076 560 Kč

225 458 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1324 m²Prodej stavebního pozemku 1324 m²
Prodej stavebního pozemku 1324 m²
Prodej stavebního pozemku 1324 m²

Prodej stavebního pozemku 1324 m²

Klatovec, okres Jihlava

2 035 948 Kč

1 538 Kč/m2

Prodej chaty 20 m², pozemek 220 m²Prodej chaty 20 m², pozemek 220 m²
Prodej chaty 20 m², pozemek 220 m²
Prodej chaty 20 m², pozemek 220 m²

Prodej chaty 20 m², pozemek 220 m²

Dolní Stropnice ev. č. 10, Římov

1 190 000 Kč

1 100 000 Kč

55 000 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1125 m²Prodej stavebního pozemku 1125 m²
Prodej stavebního pozemku 1125 m²
Prodej stavebního pozemku 1125 m²

Prodej stavebního pozemku 1125 m²

Klatovec, okres Jihlava

1 729 941 Kč

1 538 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1494 m²Prodej stavebního pozemku 1494 m²
Prodej stavebního pozemku 1494 m²
Prodej stavebního pozemku 1494 m²

Prodej stavebního pozemku 1494 m²

Zálezlice, okres Mělník

5 990 000 Kč

4 009 Kč/m2

Prodej domu 180 m², pozemek 1800 m²Prodej domu 180 m², pozemek 1800 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 1800 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 1800 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 1800 m²

Topolová 1492, Petřvald

7 600 000 Kč

6 800 000 Kč

37 778 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 48 m²Prodej bytu 2+1 48 m²
Prodej bytu 2+1 48 m²
Prodej bytu 2+1 48 m²

Prodej bytu 2+1 48 m²

Dukelská 646/11, Sezimovo Ústí

3 890 000 Kč

3 740 000 Kč

77 917 Kč/m2

1...205206207...564

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 236 nemovitostí