Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 51 mil. Kč

Do 51 mil. Kč

5 637 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 254 m², pozemek 893 m²Prodej domu 254 m², pozemek 893 m²
Prodej domu 254 m², pozemek 893 m²
Prodej domu 254 m², pozemek 893 m²

Prodej domu 254 m², pozemek 893 m²

Křižínkov 60, Křižínkov

3 750 000 Kč

14 764 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 236 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 75 m², pozemek 468 m²Prodej domu 75 m², pozemek 468 m²
Prodej domu 75 m², pozemek 468 m²
Prodej domu 75 m², pozemek 468 m²

Prodej domu 75 m², pozemek 468 m²

Hlubočina 58, Zlín - Louky

2 800 000 Kč

37 333 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 120 m²Prodej bytu 3+kk 120 m²
Prodej bytu 3+kk 120 m²
Prodej bytu 3+kk 120 m²

Prodej bytu 3+kk 120 m²

Milady Horákové 1280/9, Praha 7 - Holešovice

17 990 000 Kč

149 917 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kotula
Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Realitní makléř: Daniel Kotula

Daniel Kotula

4.5

Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Prodej domu 100 m², pozemek 1265 m²Prodej domu 100 m², pozemek 1265 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 1265 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 1265 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 1265 m²

Cítov 180, Cítov

2 955 000 Kč

29 550 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Jelínek
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II
Realitní makléř: Petr Jelínek

Petr Jelínek

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II
Prodej chaty 18 m², pozemek 1022 m²Prodej chaty 18 m², pozemek 1022 m²
Prodej chaty 18 m², pozemek 1022 m²
Prodej chaty 18 m², pozemek 1022 m²

Prodej chaty 18 m², pozemek 1022 m²

Senec, okres Rakovník

1 990 000 Kč

110 556 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Šmaus
Realitní kancelář: NEXT REALITY RAKOVNÍK
Realitní makléř: Jiří Šmaus

Jiří Šmaus

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY RAKOVNÍK
Prodej bytu 3+kk 76 m²Prodej bytu 3+kk 76 m²
Prodej bytu 3+kk 76 m²
Prodej bytu 3+kk 76 m²

Prodej bytu 3+kk 76 m²

Podkovářská, Praha

12 490 000 Kč

164 342 Kč/m2

Prodej domu 183 m², pozemek 942 m²Prodej domu 183 m², pozemek 942 m²
Prodej domu 183 m², pozemek 942 m²
Prodej domu 183 m², pozemek 942 m²

Prodej domu 183 m², pozemek 942 m²

Svojetín 14, Svojetín

4 990 000 Kč

27 268 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 31 m²Prodej bytu 1+1 31 m²
Prodej bytu 1+1 31 m²
Prodej bytu 1+1 31 m²

Prodej bytu 1+1 31 m²

Karla Kryla 127/3, Brno - Sadová

4 499 999 Kč

145 161 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 68 m²Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²

Prodej bytu 3+1 68 m²

Studentská, Karviná

2 699 000 Kč

39 691 Kč/m2

Realitní makléř: Zbigniew Macura
Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř
Realitní makléř: Zbigniew Macura

Zbigniew Macura

Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř
Prodej domu 163 m², pozemek 803 m²Prodej domu 163 m², pozemek 803 m²
Prodej domu 163 m², pozemek 803 m²
Prodej domu 163 m², pozemek 803 m²

Prodej domu 163 m², pozemek 803 m²

Pod Viničkou, Lety

21 950 000 Kč

134 663 Kč/m2

Realitní makléř: Ivana Cikánková
Realitní kancelář: GEPARD REALITY/Tobi
Realitní makléř: Ivana Cikánková

Ivana Cikánková

4.6

Realitní kancelář: GEPARD REALITY/Tobi
1...301302303...564

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 236 nemovitostí