Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 51 mil. Kč

Do 51 mil. Kč

5 728 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 68 m², pozemek 690 m²Prodej domu 68 m², pozemek 690 m²
Prodej domu 68 m², pozemek 690 m²
Prodej domu 68 m², pozemek 690 m²

Prodej domu 68 m², pozemek 690 m²

Kněžice - Víska, okres Jihlava

3 700 000 Kč

54 412 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 568 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 259 m², pozemek 812 m²Prodej domu 259 m², pozemek 812 m²
Prodej domu 259 m², pozemek 812 m²
Prodej domu 259 m², pozemek 812 m²

Prodej domu 259 m², pozemek 812 m²

Jiráskova 402, Jaroměř - Pražské Předměstí

9 900 000 Kč

38 224 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Kunc
Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Realitní makléř: Tomáš Kunc

Tomáš Kunc

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Prodej domu 98 m², pozemek 777 m²Prodej domu 98 m², pozemek 777 m²
Prodej domu 98 m², pozemek 777 m²
Prodej domu 98 m², pozemek 777 m²

Prodej domu 98 m², pozemek 777 m²

Vrbice, okres Karlovy Vary

5 850 000 Kč

59 694 Kč/m2

Prodej domu 213 m², pozemek 483 m²Prodej domu 213 m², pozemek 483 m²
Prodej domu 213 m², pozemek 483 m²
Prodej domu 213 m², pozemek 483 m²

Prodej domu 213 m², pozemek 483 m²

Na Rybízárně 597/5, Brno - Ivanovice

24 900 000 Kč

116 901 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 70 m²Prodej bytu 3+kk 70 m²
Prodej bytu 3+kk 70 m²
Prodej bytu 3+kk 70 m²

Prodej bytu 3+kk 70 m²

Osvoboditelů, Zlín

5 490 000 Kč

5 250 000 Kč

75 000 Kč/m2

Prodej domu 170 m², pozemek 1274 m²Prodej domu 170 m², pozemek 1274 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 1274 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 1274 m²

Prodej domu 170 m², pozemek 1274 m²

Bílovice, okres Uherské Hradiště

6 190 000 Kč

36 412 Kč/m2

Prodej domu 213 m², pozemek 316 m²Prodej domu 213 m², pozemek 316 m²
Prodej domu 213 m², pozemek 316 m²
Prodej domu 213 m², pozemek 316 m²

Prodej domu 213 m², pozemek 316 m²

K vápence 565/5, Praha - Velká Chuchle

13 690 000 Kč

64 272 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Kajnar
Realitní kancelář: Profit Reality Ltd.
Realitní makléř: Jiří Kajnar

Jiří Kajnar

4.5

Realitní kancelář: Profit Reality Ltd.
Prodej chalupy 178 m², pozemek 25612 m²Prodej chalupy 178 m², pozemek 25612 m²
Prodej chalupy 178 m², pozemek 25612 m²
Prodej chalupy 178 m², pozemek 25612 m²

Prodej chalupy 178 m², pozemek 25612 m²

Lesná, okres Tachov

8 399 900 Kč

47 190 Kč/m2

Realitní makléř: Ráchel Holšanová
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ráchel Holšanová

Ráchel Holšanová

4.7

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej chaty 16 m²Prodej chaty 16 m²
Prodej chaty 16 m²
Prodej chaty 16 m²

Prodej chaty 16 m²

Za lesíkem, Praha

2 190 000 Kč

136 875 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 74 m²Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²

Prodej bytu 3+1 74 m²

Za Humny, Opava

3 890 000 Kč

52 568 Kč/m2

1...360361362...573

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 568 nemovitostí