Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 55 mil. Kč

Do 55 mil. Kč

5 685 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 165 m², pozemek 950 m²Prodej domu 165 m², pozemek 950 m²
Prodej domu 165 m², pozemek 950 m²
Prodej domu 165 m², pozemek 950 m²

Prodej domu 165 m², pozemek 950 m²

Skořice 111, Skořice

3 490 000 Kč

21 152 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 346 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 71 m², pozemek 55046 m²Prodej domu 71 m², pozemek 55046 m²
Prodej domu 71 m², pozemek 55046 m²
Prodej domu 71 m², pozemek 55046 m²

Prodej domu 71 m², pozemek 55046 m²

Horní Lhota, okres Zlín

10 550 000 Kč

148 592 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 40 m²Prodej bytu 1+1 40 m²
Prodej bytu 1+1 40 m²
Prodej bytu 1+1 40 m²

Prodej bytu 1+1 40 m²

5. května 1241/42, Praha 4 - Nusle

5 690 000 Kč

142 250 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 470 m²Prodej stavebního pozemku 470 m²
Prodej stavebního pozemku 470 m²
Prodej stavebního pozemku 470 m²

Prodej stavebního pozemku 470 m²

Holice, okres Pardubice

1 990 000 Kč

4 234 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Horák
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Miroslav Horák

Miroslav Horák

4.9

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej bytu 2+1 57 m²Prodej bytu 2+1 57 m²
Prodej bytu 2+1 57 m²
Prodej bytu 2+1 57 m²

Prodej bytu 2+1 57 m²

Brněnská 480/40, Olomouc - Nová Ulice

4 490 000 Kč

78 772 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková
Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková

Ing. Klára Řezníčková

5.0

Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.
Prodej domu 122 m², pozemek 541 m²Prodej domu 122 m², pozemek 541 m²
Prodej domu 122 m², pozemek 541 m²
Prodej domu 122 m², pozemek 541 m²

Prodej domu 122 m², pozemek 541 m²

Račice, okres Třebíč

3 500 000 Kč

28 689 Kč/m2

Realitní makléř: Václav Sedlák
Realitní kancelář: RK Fokus s.r.o.
Realitní makléř: Václav Sedlák

Václav Sedlák

4.9

Realitní kancelář: RK Fokus s.r.o.
Prodej bytu 3+1 55 m²Prodej bytu 3+1 55 m²
Prodej bytu 3+1 55 m²
Prodej bytu 3+1 55 m²

Prodej bytu 3+1 55 m²

K. H. Borovského 136/15, Most

2 099 900 Kč

38 180 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 790 m²Prodej domu 150 m², pozemek 790 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 790 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 790 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 790 m²

Krátká 159, Všestary

10 490 000 Kč

69 933 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 60 m²Prodej bytu 2+1 60 m²
Prodej bytu 2+1 60 m²
Prodej bytu 2+1 60 m²

Prodej bytu 2+1 60 m²

Městečko Trnávka - Pacov, okres Svitavy

1 295 000 Kč

21 583 Kč/m2

Realitní makléř: Josef Fuchs
Realitní kancelář: Ing. Josef Fuchs, MBA
Realitní makléř: Josef Fuchs

Josef Fuchs

4.8

Realitní kancelář: Ing. Josef Fuchs, MBA
Prodej stavebního pozemku 898 m²Prodej stavebního pozemku 898 m²
Prodej stavebního pozemku 898 m²
Prodej stavebního pozemku 898 m²

Prodej stavebního pozemku 898 m²

Bušovice, okres Rokycany

3 495 000 Kč

3 892 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Chval
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Karel Chval

Ing. Karel Chval

4.9

Realitní kancelář: euro reality.info
1...305306307...569

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 346 nemovitostí