Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 55 mil. Kč

Do 55 mil. Kč

5 723 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 89 m², pozemek 342 m²Prodej domu 89 m², pozemek 342 m²
Prodej domu 89 m², pozemek 342 m²
Prodej domu 89 m², pozemek 342 m²

Prodej domu 89 m², pozemek 342 m²

V Nové Hostivaři, Praha

15 000 000 Kč

168 539 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 544 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 151 m², pozemek 840 m²Prodej domu 151 m², pozemek 840 m²
Prodej domu 151 m², pozemek 840 m²
Prodej domu 151 m², pozemek 840 m²

Prodej domu 151 m², pozemek 840 m²

Nábřežní, Pardubice

14 990 000 Kč

99 272 Kč/m2

Prodej domu 130 m², pozemek 253 m²Prodej domu 130 m², pozemek 253 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 253 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 253 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 253 m²

Barákova 935, Hořice

5 990 000 Kč

46 077 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 801 m²Prodej stavebního pozemku 801 m²
Prodej stavebního pozemku 801 m²
Prodej stavebního pozemku 801 m²

Prodej stavebního pozemku 801 m²

Chotěšice, okres Nymburk

3 090 000 Kč

3 858 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Schneider
Realitní kancelář: Reality Schneider
Realitní makléř: Michal Schneider

Michal Schneider

Realitní kancelář: Reality Schneider
Prodej bytu 4+kk 105 m²Prodej bytu 4+kk 105 m²
Prodej bytu 4+kk 105 m²
Prodej bytu 4+kk 105 m²

Prodej bytu 4+kk 105 m²

Gollové, Praha

4 650 000 Kč

44 286 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 74 m²Prodej bytu 3+kk 74 m²
Prodej bytu 3+kk 74 m²
Prodej bytu 3+kk 74 m²

Prodej bytu 3+kk 74 m²

Plzákova, Praha

12 500 000 Kč

168 919 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 4685 m²Prodej domu 200 m², pozemek 4685 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 4685 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 4685 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 4685 m²

Heřmanice, okres Náchod

5 250 000 Kč

26 250 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 45 m²Prodej bytu 2+kk 45 m²
Prodej bytu 2+kk 45 m²
Prodej bytu 2+kk 45 m²

Prodej bytu 2+kk 45 m²

Nádražní, Žďár nad Sázavou

4 290 000 Kč

95 333 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 62 m²Prodej bytu 2+1 62 m²
Prodej bytu 2+1 62 m²
Prodej bytu 2+1 62 m²

Prodej bytu 2+1 62 m²

Chářovská 797/86, Krnov - Pod Cvilínem

2 890 000 Kč

46 613 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 52 m²Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²

Prodej bytu 2+1 52 m²

Otrokovice, okres Zlín

4 590 000 Kč

88 269 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Miroslav Zvonek
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Mgr. Miroslav Zvonek

Mgr. Miroslav Zvonek

4.4

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
1...334335336...573

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 544 nemovitostí