Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 55 mil. Kč

Do 55 mil. Kč

5 725 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+kk 61 m²Prodej bytu 3+kk 61 m²
Prodej bytu 3+kk 61 m²
Prodej bytu 3+kk 61 m²

Prodej bytu 3+kk 61 m²

Východní, Karlovy Vary

4 700 000 Kč

4 550 000 Kč

74 590 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 586 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 55 m², pozemek 205 m²Prodej domu 55 m², pozemek 205 m²
Prodej domu 55 m², pozemek 205 m²
Prodej domu 55 m², pozemek 205 m²

Prodej domu 55 m², pozemek 205 m²

Petrov, okres Blansko

1 490 000 Kč

1 190 000 Kč

21 636 Kč/m2

Prodej domu 196 m², pozemek 828 m²Prodej domu 196 m², pozemek 828 m²
Prodej domu 196 m², pozemek 828 m²
Prodej domu 196 m², pozemek 828 m²

Prodej domu 196 m², pozemek 828 m²

Mariánské náměstí 75, Černovice

4 200 000 Kč

21 429 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 22 m²Prodej bytu 1+kk 22 m²
Prodej bytu 1+kk 22 m²
Prodej bytu 1+kk 22 m²

Prodej bytu 1+kk 22 m²

Rozhled, Mělník

2 145 000 Kč

97 500 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 36 m²Prodej bytu 1+1 36 m²
Prodej bytu 1+1 36 m²
Prodej bytu 1+1 36 m²

Prodej bytu 1+1 36 m²

Přeštická, Dobřany

3 390 000 Kč

94 167 Kč/m2

Prodej domu 148 m², pozemek 1050 m²Prodej domu 148 m², pozemek 1050 m²
Prodej domu 148 m², pozemek 1050 m²
Prodej domu 148 m², pozemek 1050 m²

Prodej domu 148 m², pozemek 1050 m²

Beřovice 103, Beřovice

9 790 000 Kč

66 149 Kč/m2

Prodej chalupy 104 m², pozemek 1893 m²Prodej chalupy 104 m², pozemek 1893 m²
Prodej chalupy 104 m², pozemek 1893 m²
Prodej chalupy 104 m², pozemek 1893 m²

Prodej chalupy 104 m², pozemek 1893 m²

Mirovice, okres Písek

6 590 000 Kč

63 365 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Filip Vlček a tým
Realitní kancelář: BV Real Estate
Realitní makléř: Ing. Filip Vlček a tým

Ing. Filip Vlček a tým

4.8

Realitní kancelář: BV Real Estate
Prodej bytu 4+1 166 m²Prodej bytu 4+1 166 m²
Prodej bytu 4+1 166 m²
Prodej bytu 4+1 166 m²

Prodej bytu 4+1 166 m²

Lípová, Praha

29 990 000 Kč

180 663 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Hofmann a Hana Kvasničková
Realitní kancelář: RE/MAX Art
Realitní makléř: Martin Hofmann a Hana Kvasničková

Martin Hofmann a Hana Kvasničková

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX Art
Prodej stavebního pozemku 1090 m²Prodej stavebního pozemku 1090 m²
Prodej stavebního pozemku 1090 m²
Prodej stavebního pozemku 1090 m²

Prodej stavebního pozemku 1090 m²

Skalice u Frýdku-Místku

3 368 100 Kč

3 090 Kč/m2

Realitní makléř: Šárka Otipková
Realitní kancelář: TEMATO SMART REAL s.r.o
Realitní makléř: Šárka Otipková

Šárka Otipková

Realitní kancelář: TEMATO SMART REAL s.r.o
Prodej domu 329 m², pozemek 2002 m²Prodej domu 329 m², pozemek 2002 m²
Prodej domu 329 m², pozemek 2002 m²
Prodej domu 329 m², pozemek 2002 m²

Prodej domu 329 m², pozemek 2002 m²

B. Martinů 1116/36, Letovice

24 900 000 Kč

75 684 Kč/m2

1...349350351...573

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 586 nemovitostí