Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 55 mil. Kč

Do 55 mil. Kč

5 730 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+kk 80 m²Prodej bytu 3+kk 80 m²
Prodej bytu 3+kk 80 m²
Prodej bytu 3+kk 80 m²

Prodej bytu 3+kk 80 m²

Březenská 2466/6, Praha 8 - Libeň

12 900 000 Kč

161 250 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 486 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 66 m²Prodej chaty 66 m²
Prodej chaty 66 m²
Prodej chaty 66 m²

Prodej chaty 66 m²

532, Morávka

4 400 000 Kč

66 667 Kč/m2

Realitní makléř: Vojtěch Jaworski
Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Realitní makléř: Vojtěch Jaworski

Vojtěch Jaworski

4.8

Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Prodej bytu 3+1 77 m²Prodej bytu 3+1 77 m²
Prodej bytu 3+1 77 m²
Prodej bytu 3+1 77 m²

Prodej bytu 3+1 77 m²

Vítězslava Nezvala 2539/18, Most

1 870 000 Kč

24 286 Kč/m2

Prodej chaty 58 m², pozemek 1436 m²Prodej chaty 58 m², pozemek 1436 m²
Prodej chaty 58 m², pozemek 1436 m²
Prodej chaty 58 m², pozemek 1436 m²

Prodej chaty 58 m², pozemek 1436 m²

Vltavská, Větrušice

6 300 000 Kč

108 621 Kč/m2

Prodej domu 258 m², pozemek 1265 m²Prodej domu 258 m², pozemek 1265 m²
Prodej domu 258 m², pozemek 1265 m²
Prodej domu 258 m², pozemek 1265 m²

Prodej domu 258 m², pozemek 1265 m²

Zadní Třebaň, okres Beroun

16 990 000 Kč

16 490 000 Kč

63 915 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Smrž
Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance
Realitní makléř: Michal Smrž

Michal Smrž

4.8

Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance
Prodej chaty 43 m²Prodej chaty 43 m²
Prodej chaty 43 m²
Prodej chaty 43 m²

Prodej chaty 43 m²

Nový Hrádek, Náchod

2 890 000 Kč

67 209 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Žák
Realitní kancelář: Motyčka Reality a Finance, GEPARD REALITY
Realitní makléř: Jakub Žák

Jakub Žák

5.0

Prodej bytu 1+kk 25 m²Prodej bytu 1+kk 25 m²
Prodej bytu 1+kk 25 m²
Prodej bytu 1+kk 25 m²

Prodej bytu 1+kk 25 m²

Alžírská, Ostrava

2 790 000 Kč

111 600 Kč/m2

Prodej domu 100 m², pozemek 1987 m²Prodej domu 100 m², pozemek 1987 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 1987 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 1987 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 1987 m²

Josefov, okres Hodonín

5 990 000 Kč

59 900 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Štěpánek
Realitní kancelář: JanS Realitní kancelář
Realitní makléř: Martin Štěpánek

Martin Štěpánek

4.5

Realitní kancelář: JanS Realitní kancelář
Prodej domu 137 m², pozemek 167 m²Prodej domu 137 m², pozemek 167 m²
Prodej domu 137 m², pozemek 167 m²
Prodej domu 137 m², pozemek 167 m²

Prodej domu 137 m², pozemek 167 m²

Komenského 78, Zlín - Malenovice

3 999 999 Kč

29 197 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 902 m²Prodej stavebního pozemku 902 m²
Prodej stavebního pozemku 902 m²
Prodej stavebního pozemku 902 m²

Prodej stavebního pozemku 902 m²

Čížkrajice, okres České Budějovice

2 290 000 Kč

2 539 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
1...374375376...573

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 486 nemovitostí