Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 6 mil. Kč

Do 6 mil. Kč

3 325 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+kk 73 m²Prodej bytu 3+kk 73 m²
Prodej bytu 3+kk 73 m²
Prodej bytu 3+kk 73 m²

Prodej bytu 3+kk 73 m²

Karlín, Planá, Planá

2 550 000 Kč

2 500 000 Kč

34 247 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 14 660 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 167 m², pozemek 709 m²Prodej domu 167 m², pozemek 709 m²
Prodej domu 167 m², pozemek 709 m²
Prodej domu 167 m², pozemek 709 m²

Prodej domu 167 m², pozemek 709 m²

Dolní Žandov, okres Cheb

2 645 200 Kč

2 445 200 Kč

14 642 Kč/m2

Realitní makléř: Ráchel Holšanová
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ráchel Holšanová

Ráchel Holšanová

4.7

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej domu 300 m², pozemek 8694 m²Prodej domu 300 m², pozemek 8694 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 8694 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 8694 m²

Prodej domu 300 m², pozemek 8694 m²

Dětřichov u Moravské Třebové, okres Svitavy

5 000 000 Kč

4 400 000 Kč

14 667 Kč/m2

Prodej domu 257 m², pozemek 473 m²Prodej domu 257 m², pozemek 473 m²
Prodej domu 257 m², pozemek 473 m²
Prodej domu 257 m², pozemek 473 m²

Prodej domu 257 m², pozemek 473 m²

Svojšín 16, Svojšín

2 255 000 Kč

1 850 000 Kč

7 198 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Lukáš Pytlík
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Lukáš Pytlík

Mgr. Lukáš Pytlík

5.0

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 1727 m²Prodej stavebního pozemku 1727 m²
Prodej stavebního pozemku 1727 m²
Prodej stavebního pozemku 1727 m²

Prodej stavebního pozemku 1727 m²

Polepy, okres Litoměřice

2 899 000 Kč

1 679 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej domu 85 m², pozemek 1785 m²Prodej domu 85 m², pozemek 1785 m²
Prodej domu 85 m², pozemek 1785 m²
Prodej domu 85 m², pozemek 1785 m²

Prodej domu 85 m², pozemek 1785 m²

Vidim 41, Vidim

4 500 000 Kč

3 500 000 Kč

41 176 Kč/m2

Realitní makléř: Chantal Elexová
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Chantal Elexová

Chantal Elexová

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Prodej domu 110 m², pozemek 1037 m²Prodej domu 110 m², pozemek 1037 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 1037 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 1037 m²

Prodej domu 110 m², pozemek 1037 m²

Pavlov, okres Jihlava

5 199 000 Kč

4 990 000 Kč

45 364 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 23 m²Prodej bytu 1+kk 23 m²
Prodej bytu 1+kk 23 m²
Prodej bytu 1+kk 23 m²

Prodej bytu 1+kk 23 m²

Ostružná - Petříkov, okres Jeseník

2 900 000 Kč

126 087 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Michaela Nevěřilová
Realitní kancelář: Reality bez-starostí
Realitní makléř: Ing. Michaela Nevěřilová

Ing. Michaela Nevěřilová

4.8

Realitní kancelář: Reality bez-starostí
Prodej bytu 3+1 78 m²Prodej bytu 3+1 78 m²
Prodej bytu 3+1 78 m²
Prodej bytu 3+1 78 m²

Prodej bytu 3+1 78 m²

Nádražní, Vrbno pod Pradědem

2 990 000 Kč

38 333 Kč/m2

Prodej domu 140 m², pozemek 395 m²Prodej domu 140 m², pozemek 395 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 395 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 395 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 395 m²

Vít. Nováka 412, Kamenice nad Lipou

4 290 000 Kč

30 643 Kč/m2

1...273274275...333

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 14 660 nemovitostí