Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 6 mil. Kč

Do 6 mil. Kč

3 341 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 65 m², pozemek 204 m²Prodej domu 65 m², pozemek 204 m²
Prodej domu 65 m², pozemek 204 m²
Prodej domu 65 m², pozemek 204 m²

Prodej domu 65 m², pozemek 204 m²

Myslibořice 155, Myslibořice

3 190 000 Kč

2 900 000 Kč

44 615 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Krupica
Realitní kancelář: RE/MAX A-City
Realitní makléř: Miroslav Krupica

Miroslav Krupica

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX A-City

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 14 820 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 929 m²Prodej stavebního pozemku 929 m²
Prodej stavebního pozemku 929 m²
Prodej stavebního pozemku 929 m²

Prodej stavebního pozemku 929 m²

Kolová, okres Karlovy Vary

2 183 680 Kč

2 351 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 629 m²Prodej stavebního pozemku 629 m²
Prodej stavebního pozemku 629 m²
Prodej stavebního pozemku 629 m²

Prodej stavebního pozemku 629 m²

Na Vyhlídce, Králův Dvůr

5 654 710 Kč

8 990 Kč/m2

Realitní makléř: Kateřina Skleničková
Realitní kancelář: Reality Skleničková
Realitní makléř: Kateřina Skleničková

Kateřina Skleničková

Realitní kancelář: Reality Skleničková
Prodej stavebního pozemku 1160 m²Prodej stavebního pozemku 1160 m²
Prodej stavebního pozemku 1160 m²
Prodej stavebního pozemku 1160 m²

Prodej stavebního pozemku 1160 m²

Varnsdorf, okres Děčín

1 260 000 Kč

1 086 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1437 m²Prodej stavebního pozemku 1437 m²
Prodej stavebního pozemku 1437 m²
Prodej stavebního pozemku 1437 m²

Prodej stavebního pozemku 1437 m²

Dolní Lánov, okres Trutnov

2 100 000 Kč

1 461 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 888 m²Prodej stavebního pozemku 888 m²
Prodej stavebního pozemku 888 m²
Prodej stavebního pozemku 888 m²

Prodej stavebního pozemku 888 m²

Újezd, okres Olomouc

2 211 120 Kč

2 490 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1248 m²Prodej stavebního pozemku 1248 m²
Prodej stavebního pozemku 1248 m²
Prodej stavebního pozemku 1248 m²

Prodej stavebního pozemku 1248 m²

Okrouhlá, okres Cheb

2 950 000 Kč

2 364 Kč/m2

Realitní makléř: Jindrich Mottl
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Jindrich Mottl

Jindrich Mottl

4.8

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej stavebního pozemku 2601 m²Prodej stavebního pozemku 2601 m²
Prodej stavebního pozemku 2601 m²
Prodej stavebního pozemku 2601 m²

Prodej stavebního pozemku 2601 m²

Katovice, okres Strakonice

4 500 000 Kč

1 730 Kč/m2

Realitní makléř: Michaela Waloszková
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Michaela Waloszková

Michaela Waloszková

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Prodej bytu 2+kk 41 m²Prodej bytu 2+kk 41 m²
Prodej bytu 2+kk 41 m²
Prodej bytu 2+kk 41 m²

Prodej bytu 2+kk 41 m²

Černý Důl 200, Černý Důl

5 290 000 Kč

129 024 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 71 m²Prodej bytu 3+1 71 m²
Prodej bytu 3+1 71 m²
Prodej bytu 3+1 71 m²

Prodej bytu 3+1 71 m²

Slavče, okres České Budějovice

2 480 000 Kč

34 930 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Škrna
Realitní kancelář: Realitní služby Pavel Š
Realitní makléř: Pavel Škrna

Pavel Škrna

4.7

Realitní kancelář: Realitní služby Pavel Š
1...282283284...335

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 14 820 nemovitostí