Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 6 mil. Kč

Do 6 mil. Kč

3 325 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 3297 m²Prodej stavebního pozemku 3297 m²
Prodej stavebního pozemku 3297 m²
Prodej stavebního pozemku 3297 m²

Prodej stavebního pozemku 3297 m²

Číměř, okres Jindřichův Hradec

2 990 000 Kč

907 Kč/m2

Realitní makléř: Jindřich Svačina
Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Realitní makléř: Jindřich Svačina

Jindřich Svačina

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Atrium

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 14 691 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1784 m²Prodej stavebního pozemku 1784 m²
Prodej stavebního pozemku 1784 m²
Prodej stavebního pozemku 1784 m²

Prodej stavebního pozemku 1784 m²

Číměř, okres Jindřichův Hradec

1 650 000 Kč

925 Kč/m2

Realitní makléř: Jindřich Svačina
Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Realitní makléř: Jindřich Svačina

Jindřich Svačina

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Prodej domu 351 m², pozemek 991 m²Prodej domu 351 m², pozemek 991 m²
Prodej domu 351 m², pozemek 991 m²
Prodej domu 351 m², pozemek 991 m²

Prodej domu 351 m², pozemek 991 m²

Dobřenice 36, Dobřenice

3 950 000 Kč

11 254 Kč/m2

Realitní makléř: Radmila Kalužná
Realitní kancelář: NEXT REALITY PROPERTY
Realitní makléř: Radmila Kalužná

Radmila Kalužná

4.5

Realitní kancelář: NEXT REALITY PROPERTY
Prodej domu 167 m², pozemek 289 m²Prodej domu 167 m², pozemek 289 m²
Prodej domu 167 m², pozemek 289 m²
Prodej domu 167 m², pozemek 289 m²

Prodej domu 167 m², pozemek 289 m²

Stráž, Stráž

2 850 000 Kč

2 795 000 Kč

16 737 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 119 m²Prodej bytu 4+kk 119 m²
Prodej bytu 4+kk 119 m²
Prodej bytu 4+kk 119 m²

Prodej bytu 4+kk 119 m²

Mezihoří 531, Zlín

4 100 000 Kč

3 500 000 Kč

29 412 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 2250 m²Prodej domu 200 m², pozemek 2250 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 2250 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 2250 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 2250 m²

Třemešné 63, Třemešné

3 100 000 Kč

15 500 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1487 m²Prodej stavebního pozemku 1487 m²
Prodej stavebního pozemku 1487 m²
Prodej stavebního pozemku 1487 m²

Prodej stavebního pozemku 1487 m²

Erpužice, Erpužice

1 650 000 Kč

1 350 000 Kč

908 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 80 m²Prodej bytu 3+1 80 m²
Prodej bytu 3+1 80 m²
Prodej bytu 3+1 80 m²

Prodej bytu 3+1 80 m²

Vrázova 1560/6, Karlovy Vary

7 200 000 Kč

4 999 999 Kč

62 500 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Klimešová
Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Realitní makléř: Jana Klimešová

Jana Klimešová

4.5

Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Prodej chaty 40 m², pozemek 237 m²Prodej chaty 40 m², pozemek 237 m²
Prodej chaty 40 m², pozemek 237 m²
Prodej chaty 40 m², pozemek 237 m²

Prodej chaty 40 m², pozemek 237 m²

Dolany ev. č. 14, Dolany

1 600 000 Kč

1 390 000 Kč

34 750 Kč/m2

Realitní makléř: Jindřich Blažek
Realitní kancelář: Správná realitka
Realitní makléř: Jindřich Blažek

Jindřich Blažek

Realitní kancelář: Správná realitka
Prodej stavebního pozemku 1223 m²Prodej stavebního pozemku 1223 m²
Prodej stavebního pozemku 1223 m²
Prodej stavebního pozemku 1223 m²

Prodej stavebního pozemku 1223 m²

Tyršova, Pozorka, Dubí

2 700 000 Kč

2 208 Kč/m2

1...288289290...333

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 14 691 nemovitostí