Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 6 mil. Kč

Do 6 mil. Kč

3 350 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 2068 m²Prodej stavebního pozemku 2068 m²
Prodej stavebního pozemku 2068 m²
Prodej stavebního pozemku 2068 m²

Prodej stavebního pozemku 2068 m²

Velký Šenov - Janovka, okres Děčín

2 190 000 Kč

1 059 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 14 840 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 140 m², pozemek 1158 m²Prodej domu 140 m², pozemek 1158 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 1158 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 1158 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 1158 m²

Benešov nad Černou, okres Český Krumlov

3 000 000 Kč

21 429 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Ambrůžek
Realitní kancelář: Daniel Ambrůžek realitní makléř
Realitní makléř: Daniel Ambrůžek

Daniel Ambrůžek

4.7

Realitní kancelář: Daniel Ambrůžek realitní makléř
Prodej bytu 4+1 154 m²Prodej bytu 4+1 154 m²
Prodej bytu 4+1 154 m²
Prodej bytu 4+1 154 m²

Prodej bytu 4+1 154 m²

Sadová 956/28, Karlovy Vary

5 700 000 Kč

4 850 000 Kč

31 494 Kč/m2

Prodej domu 158 m², pozemek 1110 m²Prodej domu 158 m², pozemek 1110 m²
Prodej domu 158 m², pozemek 1110 m²
Prodej domu 158 m², pozemek 1110 m²

Prodej domu 158 m², pozemek 1110 m²

Bohdíkov, okres Šumperk

2 100 000 Kč

1 950 000 Kč

12 342 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Michaela Nevěřilová
Realitní kancelář: Reality bez-starostí
Realitní makléř: Ing. Michaela Nevěřilová

Ing. Michaela Nevěřilová

4.8

Realitní kancelář: Reality bez-starostí
Prodej domu 160 m²Prodej domu 160 m²
Prodej domu 160 m²
Prodej domu 160 m²

Prodej domu 160 m²

9, Tochovice

4 990 000 Kč

31 188 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1658 m²Prodej stavebního pozemku 1658 m²
Prodej stavebního pozemku 1658 m²
Prodej stavebního pozemku 1658 m²

Prodej stavebního pozemku 1658 m²

Čížkovice, okres Litoměřice

2 603 060 Kč

1 570 Kč/m2

Prodej domu 172 m², pozemek 172 m²Prodej domu 172 m², pozemek 172 m²
Prodej domu 172 m², pozemek 172 m²
Prodej domu 172 m², pozemek 172 m²

Prodej domu 172 m², pozemek 172 m²

Tomáše Svobody 450, Kopidlno

4 840 000 Kč

28 140 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Krupka
Realitní kancelář: RE/MAX COMMERCIAL GROUP
Realitní makléř: Jiří Krupka

Jiří Krupka

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX COMMERCIAL GROUP
Prodej domu 112 m², pozemek 940 m²Prodej domu 112 m², pozemek 940 m²
Prodej domu 112 m², pozemek 940 m²
Prodej domu 112 m², pozemek 940 m²

Prodej domu 112 m², pozemek 940 m²

Bonětičky 3, Stráž

1 899 900 Kč

1 799 900 Kč

16 071 Kč/m2

Realitní makléř: Ráchel Holšanová
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ráchel Holšanová

Ráchel Holšanová

4.7

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej bytu 3+1 93 m²Prodej bytu 3+1 93 m²
Prodej bytu 3+1 93 m²
Prodej bytu 3+1 93 m²

Prodej bytu 3+1 93 m²

Liliová, Opava

6 000 000 Kč

64 516 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1345 m²Prodej stavebního pozemku 1345 m²
Prodej stavebního pozemku 1345 m²
Prodej stavebního pozemku 1345 m²

Prodej stavebního pozemku 1345 m²

Chrudim, okres Chrudim

4 707 500 Kč

3 990 000 Kč

2 967 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Melichar
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Pavel Melichar

Pavel Melichar

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
1...292293294...335

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 14 840 nemovitostí