Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 6 mil. Kč

Do 6 mil. Kč

3 376 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 72 m²Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²

Prodej bytu 3+1 72 m²

Velké Heraltice, okres Opava

2 190 000 Kč

1 650 000 Kč

22 917 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 14 927 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 145 m², pozemek 289 m²Prodej domu 145 m², pozemek 289 m²
Prodej domu 145 m², pozemek 289 m²
Prodej domu 145 m², pozemek 289 m²

Prodej domu 145 m², pozemek 289 m²

Marxova, Moravská Třebová

3 200 000 Kč

2 800 000 Kč

19 310 Kč/m2

Prodej domu 161 m², pozemek 1839 m²Prodej domu 161 m², pozemek 1839 m²
Prodej domu 161 m², pozemek 1839 m²
Prodej domu 161 m², pozemek 1839 m²

Prodej domu 161 m², pozemek 1839 m²

Šumná 185, Šumná

2 990 000 Kč

2 840 000 Kč

17 640 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2630 m²Prodej stavebního pozemku 2630 m²
Prodej stavebního pozemku 2630 m²
Prodej stavebního pozemku 2630 m²

Prodej stavebního pozemku 2630 m²

Zlín, okres Zlín

4 490 000 Kč

1 707 Kč/m2

Prodej chaty 18 m², pozemek 1758 m²Prodej chaty 18 m², pozemek 1758 m²
Prodej chaty 18 m², pozemek 1758 m²
Prodej chaty 18 m², pozemek 1758 m²

Prodej chaty 18 m², pozemek 1758 m²

Bohuslavice u Zlína, okres Zlín

1 500 000 Kč

1 400 000 Kč

77 778 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 923 m²Prodej stavebního pozemku 923 m²
Prodej stavebního pozemku 923 m²
Prodej stavebního pozemku 923 m²

Prodej stavebního pozemku 923 m²

Březůvky, okres Zlín

2 180 000 Kč

2 362 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 55 m²Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²

Prodej bytu 2+1 55 m²

Májová, Meziboří

1 559 900 Kč

28 362 Kč/m2

Prodej domu 137 m², pozemek 680 m²Prodej domu 137 m², pozemek 680 m²
Prodej domu 137 m², pozemek 680 m²
Prodej domu 137 m², pozemek 680 m²

Prodej domu 137 m², pozemek 680 m²

Lomnice, Lomnice

1 390 000 Kč

10 146 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová
Realitní kancelář: Tranová & Šlosar
Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová

Mgr. Šárka Tranová

4.9

Realitní kancelář: Tranová & Šlosar
Prodej chalupy 56 m², pozemek 757 m²Prodej chalupy 56 m², pozemek 757 m²
Prodej chalupy 56 m², pozemek 757 m²
Prodej chalupy 56 m², pozemek 757 m²

Prodej chalupy 56 m², pozemek 757 m²

V potocích ev. č. 133, Štěnovice

5 350 000 Kč

5 000 000 Kč

89 286 Kč/m2

Prodej domu 290 m², pozemek 1366 m²Prodej domu 290 m², pozemek 1366 m²
Prodej domu 290 m², pozemek 1366 m²
Prodej domu 290 m², pozemek 1366 m²

Prodej domu 290 m², pozemek 1366 m²

Rosice, okres Chrudim

3 490 000 Kč

3 290 000 Kč

11 345 Kč/m2

1...301302303...338

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 14 927 nemovitostí