Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 6 400 mil. Kč

Do 6 400 mil. Kč

5 744 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1607 m²Prodej stavebního pozemku 1607 m²
Prodej stavebního pozemku 1607 m²
Prodej stavebního pozemku 1607 m²

Prodej stavebního pozemku 1607 m²

Suchdol nad Odrou, okres Nový Jičín

2 220 874 Kč

1 382 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 565 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1578 m²Prodej stavebního pozemku 1578 m²
Prodej stavebního pozemku 1578 m²
Prodej stavebního pozemku 1578 m²

Prodej stavebního pozemku 1578 m²

Suchdol nad Odrou, okres Nový Jičín

2 108 208 Kč

1 336 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1587 m²Prodej stavebního pozemku 1587 m²
Prodej stavebního pozemku 1587 m²
Prodej stavebního pozemku 1587 m²

Prodej stavebního pozemku 1587 m²

Suchdol nad Odrou, okres Nový Jičín

2 047 230 Kč

1 290 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 4986 m²Prodej stavebního pozemku 4986 m²
Prodej stavebního pozemku 4986 m²
Prodej stavebního pozemku 4986 m²

Prodej stavebního pozemku 4986 m²

Bohdalice-Pavlovice, Vyškov

18 946 800 Kč

17 401 140 Kč

3 490 Kč/m2

Prodej domu 300 m², pozemek 1427 m²Prodej domu 300 m², pozemek 1427 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 1427 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 1427 m²

Prodej domu 300 m², pozemek 1427 m²

Pustiměř 16, Pustiměř

11 000 000 Kč

10 400 000 Kč

34 667 Kč/m2

Prodej domu 319 m², pozemek 499 m²Prodej domu 319 m², pozemek 499 m²
Prodej domu 319 m², pozemek 499 m²
Prodej domu 319 m², pozemek 499 m²

Prodej domu 319 m², pozemek 499 m²

Ivaň 212, Ivaň

11 900 000 Kč

37 304 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 3778 m²Prodej stavebního pozemku 3778 m²
Prodej stavebního pozemku 3778 m²
Prodej stavebního pozemku 3778 m²

Prodej stavebního pozemku 3778 m²

Dvůr Králové nad Labem, okres Trutnov

5 629 220 Kč

1 490 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1371 m²Prodej stavebního pozemku 1371 m²
Prodej stavebního pozemku 1371 m²
Prodej stavebního pozemku 1371 m²

Prodej stavebního pozemku 1371 m²

Brázdim, okres Praha-východ

8 898 000 Kč

8 490 000 Kč

6 193 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 74 m²Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²

Prodej bytu 3+1 74 m²

Benešova, Kutná Hora

5 389 900 Kč

5 179 900 Kč

69 999 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 3066 m²Prodej stavebního pozemku 3066 m²
Prodej stavebního pozemku 3066 m²
Prodej stavebního pozemku 3066 m²

Prodej stavebního pozemku 3066 m²

Libež, okres Benešov

12 500 000 Kč

11 690 000 Kč

3 813 Kč/m2

1...241242243...575

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 565 nemovitostí