Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 6 400 mil. Kč

Do 6 400 mil. Kč

5 740 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 83 m²Prodej bytu 3+1 83 m²
Prodej bytu 3+1 83 m²
Prodej bytu 3+1 83 m²

Prodej bytu 3+1 83 m²

Mrkvičkova, Praha

9 290 000 Kč

111 928 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 523 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 5613 m²Prodej stavebního pozemku 5613 m²
Prodej stavebního pozemku 5613 m²
Prodej stavebního pozemku 5613 m²

Prodej stavebního pozemku 5613 m²

Soběšice, okres Klatovy

3 990 000 Kč

711 Kč/m2

Prodej domu 256 m², pozemek 15675 m²Prodej domu 256 m², pozemek 15675 m²
Prodej domu 256 m², pozemek 15675 m²
Prodej domu 256 m², pozemek 15675 m²

Prodej domu 256 m², pozemek 15675 m²

Včelná pod Boubínem 17, Buk

19 900 000 Kč

77 734 Kč/m2

Prodej domu 189 m², pozemek 643 m²Prodej domu 189 m², pozemek 643 m²
Prodej domu 189 m², pozemek 643 m²
Prodej domu 189 m², pozemek 643 m²

Prodej domu 189 m², pozemek 643 m²

Předboř 29, Strančice

12 950 000 Kč

68 519 Kč/m2

Prodej chaty 60 m², pozemek 1080 m²Prodej chaty 60 m², pozemek 1080 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 1080 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 1080 m²

Prodej chaty 60 m², pozemek 1080 m²

Dlouhá Ves ev. č. 16, Dlouhá Ves

3 490 000 Kč

58 167 Kč/m2

Prodej domu 271 m², pozemek 3395 m²Prodej domu 271 m², pozemek 3395 m²
Prodej domu 271 m², pozemek 3395 m²
Prodej domu 271 m², pozemek 3395 m²

Prodej domu 271 m², pozemek 3395 m²

Česká 107, Horní Dvořiště

22 925 000 Kč

84 594 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 65 m²Prodej bytu 3+kk 65 m²
Prodej bytu 3+kk 65 m²
Prodej bytu 3+kk 65 m²

Prodej bytu 3+kk 65 m²

Nučice, okres Praha-východ

6 500 000 Kč

100 000 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 65 m²Prodej bytu 2+kk 65 m²
Prodej bytu 2+kk 65 m²
Prodej bytu 2+kk 65 m²

Prodej bytu 2+kk 65 m²

Nučice, okres Praha-východ

6 500 000 Kč

100 000 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 83 m²Prodej bytu 3+kk 83 m²
Prodej bytu 3+kk 83 m²
Prodej bytu 3+kk 83 m²

Prodej bytu 3+kk 83 m²

Nučice, okres Praha-východ

8 300 000 Kč

100 000 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 43 m²Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²

Prodej bytu 2+kk 43 m²

Trnkovo náměstí 1112/3, Praha 5 - Hlubočepy

7 490 000 Kč

174 186 Kč/m2

1...279280281...574

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 523 nemovitostí