Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 6 400 mil. Kč

Do 6 400 mil. Kč

5 734 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1268 m²Prodej stavebního pozemku 1268 m²
Prodej stavebního pozemku 1268 m²
Prodej stavebního pozemku 1268 m²

Prodej stavebního pozemku 1268 m²

Újezd, okres Olomouc

3 170 000 Kč

2 500 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 569 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 962 m²Prodej stavebního pozemku 962 m²
Prodej stavebního pozemku 962 m²
Prodej stavebního pozemku 962 m²

Prodej stavebního pozemku 962 m²

Dýšina, okres Plzeň-město

6 490 000 Kč

5 950 000 Kč

6 185 Kč/m2

Prodej domu 190 m², pozemek 617 m²Prodej domu 190 m², pozemek 617 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 617 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 617 m²

Prodej domu 190 m², pozemek 617 m²

Žampiónová, Praha

18 790 000 Kč

98 895 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 78 m²Prodej bytu 3+1 78 m²
Prodej bytu 3+1 78 m²
Prodej bytu 3+1 78 m²

Prodej bytu 3+1 78 m²

Sadová 524, Uničov

3 990 000 Kč

3 480 000 Kč

44 615 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 70 m²Prodej bytu 2+kk 70 m²
Prodej bytu 2+kk 70 m²
Prodej bytu 2+kk 70 m²

Prodej bytu 2+kk 70 m²

Na Zderaze 307/2, Praha 2 - Nové Město

11 400 000 Kč

162 857 Kč/m2

Prodej domu 144 m², pozemek 1229 m²Prodej domu 144 m², pozemek 1229 m²
Prodej domu 144 m², pozemek 1229 m²
Prodej domu 144 m², pozemek 1229 m²

Prodej domu 144 m², pozemek 1229 m²

Starovičky 281, Starovičky

17 525 000 Kč

121 701 Kč/m2

Prodej domu 82.3 m², pozemek 381 m²Prodej domu 82.3 m², pozemek 381 m²
Prodej domu 82.3 m², pozemek 381 m²
Prodej domu 82.3 m², pozemek 381 m²

Prodej domu 82.3 m², pozemek 381 m²

Nivy, Kvítkovice, Otrokovice

8 490 000 Kč

7 990 000 Kč

97 084 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 65 m²Prodej bytu 3+1 65 m²
Prodej bytu 3+1 65 m²
Prodej bytu 3+1 65 m²

Prodej bytu 3+1 65 m²

Kopečná 452, Vrbno pod Pradědem

3 116 627 Kč

2 850 000 Kč

43 846 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 83 m²Prodej bytu 4+1 83 m²
Prodej bytu 4+1 83 m²
Prodej bytu 4+1 83 m²

Prodej bytu 4+1 83 m²

Stádlec 59, Stádlec

3 830 000 Kč

3 390 000 Kč

40 843 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 640 m²Prodej stavebního pozemku 640 m²
Prodej stavebního pozemku 640 m²
Prodej stavebního pozemku 640 m²

Prodej stavebního pozemku 640 m²

Žichovice, okres Klatovy

1 200 000 Kč

1 875 Kč/m2

1...283284285...574

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 569 nemovitostí