Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 6 400 mil. Kč

Do 6 400 mil. Kč

5 709 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 160 m², pozemek 971 m²Prodej domu 160 m², pozemek 971 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 971 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 971 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 971 m²

Přehýšov 72, Přehýšov

5 300 000 Kč

33 125 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 451 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 219 m², pozemek 1196 m²Prodej domu 219 m², pozemek 1196 m²
Prodej domu 219 m², pozemek 1196 m²
Prodej domu 219 m², pozemek 1196 m²

Prodej domu 219 m², pozemek 1196 m²

Osvobození, Jihlava

7 490 000 Kč

34 201 Kč/m2

Prodej chaty 20 m², pozemek 20 m²Prodej chaty 20 m², pozemek 20 m²
Prodej chaty 20 m², pozemek 20 m²
Prodej chaty 20 m², pozemek 20 m²

Prodej chaty 20 m², pozemek 20 m²

Krňany, okres Benešov

150 000 Kč

7 500 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Hunal
Realitní kancelář: Releven reality s.r.o.
Realitní makléř: Jaroslav Hunal

Jaroslav Hunal

4.7

Realitní kancelář: Releven reality s.r.o.
Prodej domu 192 m², pozemek 167 m²Prodej domu 192 m², pozemek 167 m²
Prodej domu 192 m², pozemek 167 m²
Prodej domu 192 m², pozemek 167 m²

Prodej domu 192 m², pozemek 167 m²

Dudíkova 873/16, Brno - Řečkovice

15 450 000 Kč

80 469 Kč/m2

Realitní makléř: Miloš Kesler
Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Realitní makléř: Miloš Kesler

Miloš Kesler

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Prodej domu 150 m², pozemek 650 m²Prodej domu 150 m², pozemek 650 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 650 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 650 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 650 m²

Malá strana 58, Olbramice

5 790 000 Kč

38 600 Kč/m2

Realitní makléř: Petra Janštová
Realitní kancelář: Bc. Petra Janštová REALITY PRORADOST
Realitní makléř: Petra Janštová

Petra Janštová

4.9

Realitní kancelář: Bc. Petra Janštová REALITY PRORADOST
Prodej bytu 3+1 62 m²Prodej bytu 3+1 62 m²
Prodej bytu 3+1 62 m²
Prodej bytu 3+1 62 m²

Prodej bytu 3+1 62 m²

Šimůnkova, Praha

7 990 000 Kč

128 871 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 54.58 m²Prodej bytu 2+1 54.58 m²
Prodej bytu 2+1 54.58 m²
Prodej bytu 2+1 54.58 m²

Prodej bytu 2+1 54.58 m²

Mitušova, Ostrava

2 900 000 Kč

53 133 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Sikora
Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Realitní makléř: Jiří Sikora

Jiří Sikora

4.8

Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Prodej domu 120 m², pozemek 1705 m²Prodej domu 120 m², pozemek 1705 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 1705 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 1705 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 1705 m²

Kasalice 2, Kasalice

7 990 000 Kč

66 583 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 41 m²Prodej bytu 1+kk 41 m²
Prodej bytu 1+kk 41 m²
Prodej bytu 1+kk 41 m²

Prodej bytu 1+kk 41 m²

Honzíkova 711/19, Praha - Dolní Měcholupy

4 387 920 Kč

107 022 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 47 m²Prodej bytu 2+kk 47 m²
Prodej bytu 2+kk 47 m²
Prodej bytu 2+kk 47 m²

Prodej bytu 2+kk 47 m²

Ležáků, Pardubice

4 990 000 Kč

106 170 Kč/m2

1...297298299...571

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 451 nemovitostí