Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 6 400 mil. Kč

Do 6 400 mil. Kč

5 687 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 140 m², pozemek 1761 m²Prodej domu 140 m², pozemek 1761 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 1761 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 1761 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 1761 m²

Bílá Lhota, okres Olomouc

4 000 000 Kč

28 571 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 370 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 60 m², pozemek 1139 m²Prodej domu 60 m², pozemek 1139 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 1139 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 1139 m²

Prodej domu 60 m², pozemek 1139 m²

Police, okres Šumperk

2 520 000 Kč

42 000 Kč/m2

Prodej domu 135 m², pozemek 838 m²Prodej domu 135 m², pozemek 838 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 838 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 838 m²

Prodej domu 135 m², pozemek 838 m²

Drahonice 51, Drahonice

5 190 000 Kč

38 444 Kč/m2

Prodej domu 100 m², pozemek 699 m²Prodej domu 100 m², pozemek 699 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 699 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 699 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 699 m²

Lukov, Úštěk

5 250 000 Kč

52 500 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Hanauer
Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Realitní makléř: Tomáš Hanauer

Tomáš Hanauer

3.4

Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Prodej domu 100 m², pozemek 1264 m²Prodej domu 100 m², pozemek 1264 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 1264 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 1264 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 1264 m²

Hluboké Dvory 17, Hluboké Dvory

4 443 495 Kč

44 435 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 32 m²Prodej bytu 1+1 32 m²
Prodej bytu 1+1 32 m²
Prodej bytu 1+1 32 m²

Prodej bytu 1+1 32 m²

Brněnská 479/38, Olomouc - Nová Ulice

3 150 000 Kč

98 438 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková
Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková

Ing. Klára Řezníčková

5.0

Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.
Prodej bytu 3+1 76 m²Prodej bytu 3+1 76 m²
Prodej bytu 3+1 76 m²
Prodej bytu 3+1 76 m²

Prodej bytu 3+1 76 m²

Mikoláše Alše, Nýřany

4 500 000 Kč

59 211 Kč/m2

Prodej domu 133 m², pozemek 269 m²Prodej domu 133 m², pozemek 269 m²
Prodej domu 133 m², pozemek 269 m²
Prodej domu 133 m², pozemek 269 m²

Prodej domu 133 m², pozemek 269 m²

Ratibořská 1268/176, Opava - Kateřinky

6 990 000 Kč

52 556 Kč/m2

Prodej domu 170 m², pozemek 985 m²Prodej domu 170 m², pozemek 985 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 985 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 985 m²

Prodej domu 170 m², pozemek 985 m²

Žďár 102, Žďár

6 300 000 Kč

37 059 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Dobeš
Realitní kancelář: VIKY REAL
Realitní makléř: Jiří Dobeš

Jiří Dobeš

4.7

Realitní kancelář: VIKY REAL
Prodej domu 110 m², pozemek 5136 m²Prodej domu 110 m², pozemek 5136 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 5136 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 5136 m²

Prodej domu 110 m², pozemek 5136 m²

Frenštát pod Radhoštěm, okres Nový Jičín

7 500 000 Kč

68 182 Kč/m2

1...301302303...569

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 370 nemovitostí