Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 6 400 mil. Kč

Do 6 400 mil. Kč

5 632 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 97 m², pozemek 141 m²Prodej domu 97 m², pozemek 141 m²
Prodej domu 97 m², pozemek 141 m²
Prodej domu 97 m², pozemek 141 m²

Prodej domu 97 m², pozemek 141 m²

Vřesovice 113, Vřesovice

3 500 000 Kč

36 082 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Kratěna
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Jiří Kratěna

Jiří Kratěna

4.9

Realitní kancelář: Bidli

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 179 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 124 m², pozemek 504 m²Prodej domu 124 m², pozemek 504 m²
Prodej domu 124 m², pozemek 504 m²
Prodej domu 124 m², pozemek 504 m²

Prodej domu 124 m², pozemek 504 m²

Lutín, okres Olomouc

11 600 000 Kč

10 990 000 Kč

88 629 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Zach
Realitní kancelář: Petr Zach - QARA s.r.o.
Realitní makléř: Petr Zach

Petr Zach

4.5

Realitní kancelář: Petr Zach - QARA s.r.o.
Prodej chaty 37 m², pozemek 389 m²Prodej chaty 37 m², pozemek 389 m²
Prodej chaty 37 m², pozemek 389 m²
Prodej chaty 37 m², pozemek 389 m²

Prodej chaty 37 m², pozemek 389 m²

Dražice ev. č. 365, Dražice

2 190 000 Kč

59 189 Kč/m2

Realitní makléř: Oldřich Konfršt
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Oldřich Konfršt

Oldřich Konfršt

Realitní kancelář: Bidli
Prodej domu 160 m², pozemek 189 m²Prodej domu 160 m², pozemek 189 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 189 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 189 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 189 m²

Olomoucká, Hlubočky

7 050 000 Kč

44 063 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 27 m²Prodej bytu 1+kk 27 m²
Prodej bytu 1+kk 27 m²
Prodej bytu 1+kk 27 m²

Prodej bytu 1+kk 27 m²

Výškovická 508/178, Ostrava - Výškovice

2 090 000 Kč

77 407 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 81 m²Prodej bytu 3+1 81 m²
Prodej bytu 3+1 81 m²
Prodej bytu 3+1 81 m²

Prodej bytu 3+1 81 m²

Slezská 1898/95, Praha 3 - Vinohrady

15 490 000 Kč

14 900 000 Kč

183 951 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 42 m²Prodej bytu 2+1 42 m²
Prodej bytu 2+1 42 m²
Prodej bytu 2+1 42 m²

Prodej bytu 2+1 42 m²

Vodňanská 1017/8, České Budějovice 2

4 100 000 Kč

97 619 Kč/m2

Prodej domu 159 m², pozemek 337 m²Prodej domu 159 m², pozemek 337 m²
Prodej domu 159 m², pozemek 337 m²
Prodej domu 159 m², pozemek 337 m²

Prodej domu 159 m², pozemek 337 m²

Lojovice 4, Velké Popovice

12 490 000 Kč

78 553 Kč/m2

Prodej domu 107 m², pozemek 412 m²Prodej domu 107 m², pozemek 412 m²
Prodej domu 107 m², pozemek 412 m²
Prodej domu 107 m², pozemek 412 m²

Prodej domu 107 m², pozemek 412 m²

Nerudova 916, Louny

7 900 000 Kč

73 832 Kč/m2

Realitní makléř: Bc. Michal Vais
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Bc. Michal Vais

Bc. Michal Vais

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej bytu 2+1 61 m²Prodej bytu 2+1 61 m²
Prodej bytu 2+1 61 m²
Prodej bytu 2+1 61 m²

Prodej bytu 2+1 61 m²

Purkyňova 2529/89, Brno - Královo Pole

7 490 000 Kč

122 787 Kč/m2

Realitní makléř: Anita Musilová
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Anita Musilová

Anita Musilová

4.0

Realitní kancelář: M&M reality
1...320321322...564

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 179 nemovitostí