Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 68 mil. Kč

Do 68 mil. Kč

5 566 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej stavebního pozemku 712 m²Prodej stavebního pozemku 712 m²
Prodej stavebního pozemku 712 m²
Prodej stavebního pozemku 712 m²

Prodej stavebního pozemku 712 m²

58, Milínov

2 495 000 Kč

3 504 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 26 838 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej stavebního pozemku 690 m²Prodej stavebního pozemku 690 m²
Prodej stavebního pozemku 690 m²
Prodej stavebního pozemku 690 m²

Prodej stavebního pozemku 690 m²

Pěnčín, okres Prostějov

990 000 Kč

1 435 Kč/m2

Populární

Prodej domu 60 m², pozemek 91 m²Prodej domu 60 m², pozemek 91 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 91 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 91 m²

Prodej domu 60 m², pozemek 91 m²

Stříbrné Hory 46, Nalžovské Hory

1 990 000 Kč

33 167 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Seidl
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Martin Seidl

Martin Seidl

4.6

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY

Populární

Prodej domu 121 m², pozemek 679 m²Prodej domu 121 m², pozemek 679 m²
Prodej domu 121 m², pozemek 679 m²
Prodej domu 121 m², pozemek 679 m²

Prodej domu 121 m², pozemek 679 m²

Brozany 111, Staré Hradiště

6 850 000 Kč

6 690 000 Kč

55 289 Kč/m2

Realitní makléř: Věra Veliká
Realitní kancelář: NEXT REALITY PROPERTY I.
Realitní makléř: Věra Veliká

Věra Veliká

Realitní kancelář: NEXT REALITY PROPERTY I.

Populární

Prodej chaty 36 m², pozemek 1727 m²Prodej chaty 36 m², pozemek 1727 m²
Prodej chaty 36 m², pozemek 1727 m²
Prodej chaty 36 m², pozemek 1727 m²

Prodej chaty 36 m², pozemek 1727 m²

Ostopovice ev. č. 548, Ostopovice

1 150 000 Kč

990 000 Kč

27 500 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Konečná
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Veronika Konečná

Veronika Konečná

4.6

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO

Populární

Prodej stavebního pozemku 14457 m²Prodej stavebního pozemku 14457 m²
Prodej stavebního pozemku 14457 m²
Prodej stavebního pozemku 14457 m²

Prodej stavebního pozemku 14457 m²

Kluky, okres Mladá Boleslav

14 400 000 Kč

996 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Dubský a tým
Realitní kancelář: RE/MAX Life
Realitní makléř: Martin Dubský a tým

Martin Dubský a tým

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX Life

Populární

Prodej bytu 2+kk 43 m²Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²

Prodej bytu 2+kk 43 m²

Drimlova 2513/1, Praha 13 - Stodůlky

5 999 000 Kč

139 512 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 3+kk 61 m²Prodej bytu 3+kk 61 m²
Prodej bytu 3+kk 61 m²
Prodej bytu 3+kk 61 m²

Prodej bytu 3+kk 61 m²

Lomená, Karlovy Vary

4 650 000 Kč

4 480 000 Kč

73 443 Kč/m2

Populární

Prodej stavebního pozemku 1000 m²Prodej stavebního pozemku 1000 m²
Prodej stavebního pozemku 1000 m²
Prodej stavebního pozemku 1000 m²

Prodej stavebního pozemku 1000 m²

Přehýšov, Přehýšov

2 500 000 Kč

2 500 Kč/m2

Populární

Prodej stavebního pozemku 1000 m²
Prodej stavebního pozemku 1000 m²

Prodej stavebního pozemku 1000 m²

Praha 16, Praha

17 500 000 Kč

15 200 000 Kč

15 200 Kč/m2

1...567...557

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 26 838 nemovitostí