Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 85 mil. Kč

Do 85 mil. Kč

5 771 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej bytu 1+1 37 m²Prodej bytu 1+1 37 m²
Prodej bytu 1+1 37 m²
Prodej bytu 1+1 37 m²

Prodej bytu 1+1 37 m²

Mokrá I 314, Zlín - Mladcová

4 090 000 Kč

3 850 000 Kč

104 054 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 648 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej stavebního pozemku 1247 m²Prodej stavebního pozemku 1247 m²
Prodej stavebního pozemku 1247 m²
Prodej stavebního pozemku 1247 m²

Prodej stavebního pozemku 1247 m²

Dubí, okres Teplice

1 590 000 Kč

1 275 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková

Ing. Bc. Romana Marečková

4.7

Realitní kancelář: M&M reality

Populární

Prodej chaty 68 m², pozemek 411 m²Prodej chaty 68 m², pozemek 411 m²
Prodej chaty 68 m², pozemek 411 m²
Prodej chaty 68 m², pozemek 411 m²

Prodej chaty 68 m², pozemek 411 m²

Lhotka ev. č. 52, Lhotka

3 600 000 Kč

52 941 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Holub
Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Realitní makléř: Jan Holub

Jan Holub

Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy

Populární

Prodej domu 83 m², pozemek 1031 m²Prodej domu 83 m², pozemek 1031 m²
Prodej domu 83 m², pozemek 1031 m²
Prodej domu 83 m², pozemek 1031 m²

Prodej domu 83 m², pozemek 1031 m²

Něchov 22, Trhové Sviny

2 890 000 Kč

34 819 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Dokoupil
Realitní kancelář: ALDO REALITY
Realitní makléř: Michal Dokoupil

Michal Dokoupil

5.0

Realitní kancelář: ALDO REALITY

Populární

Prodej domu 256 m², pozemek 875 m²Prodej domu 256 m², pozemek 875 m²
Prodej domu 256 m², pozemek 875 m²
Prodej domu 256 m², pozemek 875 m²

Prodej domu 256 m², pozemek 875 m²

Střížov 82, Střížov

7 390 000 Kč

28 867 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Kohoutová
Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy
Realitní makléř: Andrea Kohoutová

Andrea Kohoutová

4.9

Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy

Populární

Prodej chalupy 108 m², pozemek 1342 m²Prodej chalupy 108 m², pozemek 1342 m²
Prodej chalupy 108 m², pozemek 1342 m²
Prodej chalupy 108 m², pozemek 1342 m²

Prodej chalupy 108 m², pozemek 1342 m²

Palackého 84, Lomnice nad Lužnicí

5 960 000 Kč

55 185 Kč/m2

Populární

Prodej domu 100 m², pozemek 822 m²Prodej domu 100 m², pozemek 822 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 822 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 822 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 822 m²

Dnešice, okres Plzeň-jih

3 900 000 Kč

39 000 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Chval
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Karel Chval

Ing. Karel Chval

4.9

Realitní kancelář: euro reality.info

Populární

Prodej bytu 3+kk 75 m²Prodej bytu 3+kk 75 m²
Prodej bytu 3+kk 75 m²
Prodej bytu 3+kk 75 m²

Prodej bytu 3+kk 75 m²

Velvarská 1622/53, Praha 6 - Dejvice

14 789 000 Kč

197 187 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Franěk
Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Realitní makléř: Petr Franěk

Petr Franěk

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy

Populární

Prodej bytu 3+1 89 m²Prodej bytu 3+1 89 m²
Prodej bytu 3+1 89 m²
Prodej bytu 3+1 89 m²

Prodej bytu 3+1 89 m²

Seifertova 682/81, Praha 3 - Žižkov

11 500 000 Kč

129 213 Kč/m2

Realitní makléř: Ing.Petr Janoszek
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Ing.Petr Janoszek

Ing.Petr Janoszek

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality

Populární

Prodej domu 220 m², pozemek 1583 m²Prodej domu 220 m², pozemek 1583 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 1583 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 1583 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 1583 m²

Sokolská 699/11, Podivín

6 990 000 Kč

31 773 Kč/m2

1...111213...578

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 648 nemovitostí