Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 85 mil. Kč

Do 85 mil. Kč

5 771 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej bytu 1+1 36 m²Prodej bytu 1+1 36 m²
Prodej bytu 1+1 36 m²
Prodej bytu 1+1 36 m²

Prodej bytu 1+1 36 m²

Kotlaska, Praha

6 290 000 Kč

174 722 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Lolo
Realitní kancelář: Lolo Reality ML
Realitní makléř: Milan Lolo

Milan Lolo

4.9

Realitní kancelář: Lolo Reality ML

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 629 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej stavebního pozemku 2685 m²Prodej stavebního pozemku 2685 m²
Prodej stavebního pozemku 2685 m²
Prodej stavebního pozemku 2685 m²

Prodej stavebního pozemku 2685 m²

Čeladná, okres Frýdek-Místek

5 380 000 Kč

4 980 000 Kč

1 855 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Michal Kresta
Realitní kancelář: Allrisk reality & finance
Realitní makléř: Ing. Michal Kresta

Ing. Michal Kresta

4.4

Realitní kancelář: Allrisk reality & finance

Populární

Prodej zemědělské usedlosti 347 m², pozemek 2909 m²Prodej zemědělské usedlosti 347 m², pozemek 2909 m²
Prodej zemědělské usedlosti 347 m², pozemek 2909 m²
Prodej zemědělské usedlosti 347 m², pozemek 2909 m²

Prodej zemědělské usedlosti 347 m², pozemek 2909 m²

Dvory nad Lužnicí, okres Jindřichův Hradec

5 970 000 Kč

17 205 Kč/m2

Populární

Prodej domu 100 m², pozemek 196 m²Prodej domu 100 m², pozemek 196 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 196 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 196 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 196 m²

Bolatice, okres Opava

6 500 000 Kč

65 000 Kč/m2

Populární

Prodej stavebního pozemku 934 m²Prodej stavebního pozemku 934 m²
Prodej stavebního pozemku 934 m²
Prodej stavebního pozemku 934 m²

Prodej stavebního pozemku 934 m²

Miroslav, okres Znojmo

1 915 000 Kč

2 050 Kč/m2

Populární

Prodej domu 140 m², pozemek 258 m²Prodej domu 140 m², pozemek 258 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 258 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 258 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 258 m²

Přemyslovice, okres Prostějov

2 890 000 Kč

2 690 000 Kč

19 214 Kč/m2

Populární

Prodej domu 68 m², pozemek 384 m²Prodej domu 68 m², pozemek 384 m²
Prodej domu 68 m², pozemek 384 m²
Prodej domu 68 m², pozemek 384 m²

Prodej domu 68 m², pozemek 384 m²

Luční, Týnec

3 300 000 Kč

2 599 000 Kč

38 221 Kč/m2

Populární

Prodej stavebního pozemku 680 m²Prodej stavebního pozemku 680 m²
Prodej stavebního pozemku 680 m²
Prodej stavebního pozemku 680 m²

Prodej stavebního pozemku 680 m²

Nová Ves pod Pleší

2 500 000 Kč

3 676 Kč/m2

Realitní makléř: Richard Rolfes
Realitní kancelář: REALDOMUS s.r.o.
Realitní makléř: Richard Rolfes

Richard Rolfes

4.8

Realitní kancelář: REALDOMUS s.r.o.

Populární

Prodej domu 90 m², pozemek 1787 m²Prodej domu 90 m², pozemek 1787 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 1787 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 1787 m²

Prodej domu 90 m², pozemek 1787 m²

Báňovice, okres Jindřichův Hradec

2 490 000 Kč

27 667 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Kašparides
Realitní kancelář: Kašparides s.r.o.
Realitní makléř: Petr Kašparides

Petr Kašparides

4.8

Realitní kancelář: Kašparides s.r.o.

Populární

Prodej bytu 3+1 91 m²Prodej bytu 3+1 91 m²
Prodej bytu 3+1 91 m²
Prodej bytu 3+1 91 m²

Prodej bytu 3+1 91 m²

Terronská 583/13, Praha 6 - Bubeneč

13 490 000 Kč

148 242 Kč/m2

1...212223...578

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 629 nemovitostí