Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 85 mil. Kč

Do 85 mil. Kč

5 763 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej vily 180 m², pozemek 467 m²Prodej vily 180 m², pozemek 467 m²
Prodej vily 180 m², pozemek 467 m²
Prodej vily 180 m², pozemek 467 m²

Prodej vily 180 m², pozemek 467 m²

Novodvorská, Postřelmov

5 200 000 Kč

28 889 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 640 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej bytu 3+1 66 m²Prodej bytu 3+1 66 m²
Prodej bytu 3+1 66 m²
Prodej bytu 3+1 66 m²

Prodej bytu 3+1 66 m²

Pod špitálem 1306, Praha - Zbraslav

7 900 000 Kč

7 400 000 Kč

112 121 Kč/m2

Populární

Prodej stavebního pozemku 898 m²Prodej stavebního pozemku 898 m²
Prodej stavebního pozemku 898 m²
Prodej stavebního pozemku 898 m²

Prodej stavebního pozemku 898 m²

Zvonková, Chýně

8 400 000 Kč

9 354 Kč/m2

Realitní makléř: Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.
Realitní kancelář: Reality Večerka
Realitní makléř: Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.

Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.

4.8

Realitní kancelář: Reality Večerka

Populární

Prodej bytu 3+1 61 m²Prodej bytu 3+1 61 m²
Prodej bytu 3+1 61 m²
Prodej bytu 3+1 61 m²

Prodej bytu 3+1 61 m²

Mejstříkova 612/8, Praha 11 - Háje

8 390 000 Kč

137 541 Kč/m2

Realitní makléř: Ing.Petr Janoszek
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Ing.Petr Janoszek

Ing.Petr Janoszek

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality

Populární

Prodej bytu 2+kk 48 m²Prodej bytu 2+kk 48 m²
Prodej bytu 2+kk 48 m²
Prodej bytu 2+kk 48 m²

Prodej bytu 2+kk 48 m²

Vančurova, Cheb

2 699 900 Kč

56 248 Kč/m2

Realitní makléř: Ráchel Holšanová
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ráchel Holšanová

Ráchel Holšanová

4.7

Realitní kancelář: euro reality.info

Populární

Prodej bytu 3+kk 83 m²Prodej bytu 3+kk 83 m²
Prodej bytu 3+kk 83 m²
Prodej bytu 3+kk 83 m²

Prodej bytu 3+kk 83 m²

Za Lípou 1621/4, Praha 22 - Uhříněves

10 980 000 Kč

132 289 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kotula
Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Realitní makléř: Daniel Kotula

Daniel Kotula

4.5

Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA

Populární

Prodej chalupy, pozemek 476 m²Prodej chalupy, pozemek 476 m²
Prodej chalupy, pozemek 476 m²
Prodej chalupy, pozemek 476 m²

Prodej chalupy, pozemek 476 m²

Zelená, Struhařov, Struhařov

5 390 000 Kč

Populární

Prodej bytu 1+1 33 m²Prodej bytu 1+1 33 m²
Prodej bytu 1+1 33 m²
Prodej bytu 1+1 33 m²

Prodej bytu 1+1 33 m²

U Splavu 2867/1, Břeclav

3 100 000 Kč

3 000 000 Kč

90 909 Kč/m2

Populární

Prodej stavebního pozemku 1000 m²Prodej stavebního pozemku 1000 m²
Prodej stavebního pozemku 1000 m²
Prodej stavebního pozemku 1000 m²

Prodej stavebního pozemku 1000 m²

Těrlicko, okres Karviná

2 520 000 Kč

1 790 000 Kč

1 790 Kč/m2

Populární

Prodej domu 92 m², pozemek 210 m²Prodej domu 92 m², pozemek 210 m²
Prodej domu 92 m², pozemek 210 m²
Prodej domu 92 m², pozemek 210 m²

Prodej domu 92 m², pozemek 210 m²

Příční 475, Blučina

4 490 000 Kč

3 490 000 Kč

37 935 Kč/m2

1...8910...577

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 640 nemovitostí