Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 87 mil. Kč

Do 87 mil. Kč

5 713 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej chaty 61 m², pozemek 1404 m²Prodej chaty 61 m², pozemek 1404 m²
Prodej chaty 61 m², pozemek 1404 m²
Prodej chaty 61 m², pozemek 1404 m²

Prodej chaty 61 m², pozemek 1404 m²

Franzova 969/63, Brno - Maloměřice

4 990 000 Kč

81 803 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 576 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej stavebního pozemku 9522 m²Prodej stavebního pozemku 9522 m²
Prodej stavebního pozemku 9522 m²
Prodej stavebního pozemku 9522 m²

Prodej stavebního pozemku 9522 m²

Havlíčkův Brod, okres Havlíčkův Brod

28 470 780 Kč

2 990 Kč/m2

Populární

Prodej stavebního pozemku 1001 m²Prodej stavebního pozemku 1001 m²
Prodej stavebního pozemku 1001 m²
Prodej stavebního pozemku 1001 m²

Prodej stavebního pozemku 1001 m²

Podbořany - Pšov, okres Louny

9 990 000 Kč

1 300 000 Kč

1 299 Kč/m2

Prodej chaty 50 m², pozemek 979 m²Prodej chaty 50 m², pozemek 979 m²
Prodej chaty 50 m², pozemek 979 m²
Prodej chaty 50 m², pozemek 979 m²

Prodej chaty 50 m², pozemek 979 m²

Rančice 1, Kamenný Újezd

990 000 Kč

19 800 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Škrna
Realitní kancelář: Realitní služby Pavel Š
Realitní makléř: Pavel Škrna

Pavel Škrna

4.7

Realitní kancelář: Realitní služby Pavel Š
Prodej bytu 2+kk 52 m²Prodej bytu 2+kk 52 m²
Prodej bytu 2+kk 52 m²
Prodej bytu 2+kk 52 m²

Prodej bytu 2+kk 52 m²

Veverkova 1397/23, Hradec Králové - Pražské Předměstí

4 490 000 Kč

86 346 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Šavrda
Realitní kancelář: Sen reality s.r.o.
Realitní makléř: Pavel Šavrda

Pavel Šavrda

4.6

Realitní kancelář: Sen reality s.r.o.
Prodej bytu 3+kk 78 m²Prodej bytu 3+kk 78 m²
Prodej bytu 3+kk 78 m²
Prodej bytu 3+kk 78 m²

Prodej bytu 3+kk 78 m²

Letovská 821, Praha 18 - Letňany

10 950 000 Kč

140 385 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Brynda
Realitní kancelář: REALITY & BRYNDA - reality S DŮVĚROU
Realitní makléř: Michal Brynda

Michal Brynda

4.7

Realitní kancelář: REALITY & BRYNDA - reality S DŮVĚROU

Populární

Prodej bytu 1+kk 50 m²Prodej bytu 1+kk 50 m²
Prodej bytu 1+kk 50 m²
Prodej bytu 1+kk 50 m²

Prodej bytu 1+kk 50 m²

Sadová 959/36, Karlovy Vary

5 200 000 Kč

4 750 000 Kč

95 000 Kč/m2

Populární

Prodej domu 320 m², pozemek 3335 m²Prodej domu 320 m², pozemek 3335 m²
Prodej domu 320 m², pozemek 3335 m²
Prodej domu 320 m², pozemek 3335 m²

Prodej domu 320 m², pozemek 3335 m²

Farské Vrše 321, Deštná

14 490 000 Kč

12 900 000 Kč

40 313 Kč/m2

Populární

Prodej stavebního pozemku 506 m²Prodej stavebního pozemku 506 m²
Prodej stavebního pozemku 506 m²
Prodej stavebního pozemku 506 m²

Prodej stavebního pozemku 506 m²

Pardubice, okres Pardubice

1 495 000 Kč

2 955 Kč/m2

Populární

Prodej chaty 95 m², pozemek 707 m²Prodej chaty 95 m², pozemek 707 m²
Prodej chaty 95 m², pozemek 707 m²
Prodej chaty 95 m², pozemek 707 m²

Prodej chaty 95 m², pozemek 707 m²

Habřinská stráň ev. č. 152, Úštěk - Habřina

3 490 000 Kč

36 737 Kč/m2

1...323334...572

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 576 nemovitostí