Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 88 mil. Kč

Do 88 mil. Kč

5 613 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej bytu 3+1 89 m²Prodej bytu 3+1 89 m²
Prodej bytu 3+1 89 m²
Prodej bytu 3+1 89 m²

Prodej bytu 3+1 89 m²

Seifertova 682/81, Praha 3 - Žižkov

11 500 000 Kč

129 213 Kč/m2

Realitní makléř: Ing.Petr Janoszek
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Ing.Petr Janoszek

Ing.Petr Janoszek

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 077 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej domu, pozemek 1058 m²Prodej domu, pozemek 1058 m²
Prodej domu, pozemek 1058 m²
Prodej domu, pozemek 1058 m²

Prodej domu, pozemek 1058 m²

Horní Studénky, Horní Studénky

3 890 000 Kč

3 490 000 Kč

Realitní makléř: Roman Láner
Realitní kancelář: Realitní společnost Morava
Realitní makléř: Roman Láner

Roman Láner

4.6

Realitní kancelář: Realitní společnost Morava

Populární

Prodej domu 300 m², pozemek 1168 m²Prodej domu 300 m², pozemek 1168 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 1168 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 1168 m²

Prodej domu 300 m², pozemek 1168 m²

Ublo, okres Zlín

7 490 000 Kč

24 967 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 3+1 96 m²Prodej bytu 3+1 96 m²
Prodej bytu 3+1 96 m²
Prodej bytu 3+1 96 m²

Prodej bytu 3+1 96 m²

nábřeží Jana Palacha 1079/44, Karlovy Vary

5 300 000 Kč

55 208 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Klimešová
Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Realitní makléř: Jana Klimešová

Jana Klimešová

4.5

Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary

Populární

Prodej domu 202 m², pozemek 3510 m²Prodej domu 202 m², pozemek 3510 m²
Prodej domu 202 m², pozemek 3510 m²
Prodej domu 202 m², pozemek 3510 m²

Prodej domu 202 m², pozemek 3510 m²

K dálnici 116, Panenské Břežany

19 900 000 Kč

15 900 000 Kč

78 713 Kč/m2

Realitní makléř: Jindřich Svačina
Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Realitní makléř: Jindřich Svačina

Jindřich Svačina

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Atrium

Populární

Prodej bytu 2+kk 33 m²Prodej bytu 2+kk 33 m²
Prodej bytu 2+kk 33 m²
Prodej bytu 2+kk 33 m²

Prodej bytu 2+kk 33 m²

Slapy, okres Praha-západ

3 640 000 Kč

2 990 000 Kč

90 606 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Fára
Realitní kancelář: KOFAREAL s.r.o.
Realitní makléř: Petr Fára

Petr Fára

4.6

Realitní kancelář: KOFAREAL s.r.o.

Populární

Prodej bytu 2+kk 38 m²Prodej bytu 2+kk 38 m²
Prodej bytu 2+kk 38 m²
Prodej bytu 2+kk 38 m²

Prodej bytu 2+kk 38 m²

náměstí U lípy svobody 10/4, Praha - Dubeč

5 495 000 Kč

144 605 Kč/m2

Realitní makléř: Dana Maria Staňková
Realitní kancelář: Dana Maria | REALITY
Realitní makléř: Dana Maria Staňková

Dana Maria Staňková

4.6

Realitní kancelář: Dana Maria | REALITY

Populární

Prodej bytu 2+1 46 m²Prodej bytu 2+1 46 m²
Prodej bytu 2+1 46 m²
Prodej bytu 2+1 46 m²

Prodej bytu 2+1 46 m²

K Letišti 69, Karlovy Vary - Hůrky

2 900 000 Kč

63 043 Kč/m2

Populární

Prodej stavebního pozemku 2174 m²Prodej stavebního pozemku 2174 m²
Prodej stavebního pozemku 2174 m²
Prodej stavebního pozemku 2174 m²

Prodej stavebního pozemku 2174 m²

Hrobčice, okres Teplice

1 950 000 Kč

897 Kč/m2

Populární

Prodej stavebního pozemku 2240 m²Prodej stavebního pozemku 2240 m²
Prodej stavebního pozemku 2240 m²
Prodej stavebního pozemku 2240 m²

Prodej stavebního pozemku 2240 m²

Okrouhlá, okres Česká Lípa

800 000 Kč

357 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Krupka
Realitní kancelář: RE/MAX COMMERCIAL GROUP
Realitní makléř: Jiří Krupka

Jiří Krupka

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX COMMERCIAL GROUP
1...91011...562

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 077 nemovitostí