Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 88 mil. Kč

Do 88 mil. Kč

5 607 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej domu 150 m², pozemek 501 m²Prodej domu 150 m², pozemek 501 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 501 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 501 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 501 m²

K. Šafáře 262/2, České Budějovice 2

9 700 000 Kč

64 667 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 060 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej bytu 3+kk 61.1 m²Prodej bytu 3+kk 61.1 m²
Prodej bytu 3+kk 61.1 m²
Prodej bytu 3+kk 61.1 m²

Prodej bytu 3+kk 61.1 m²

Stodůlky 3189/5, Praha

10 800 000 Kč

10 500 000 Kč

171 849 Kč/m2

Populární

Prodej domu 930 m², pozemek 1294 m²Prodej domu 930 m², pozemek 1294 m²
Prodej domu 930 m², pozemek 1294 m²
Prodej domu 930 m², pozemek 1294 m²

Prodej domu 930 m², pozemek 1294 m²

Vranov, okres Brno-venkov

27 000 000 Kč

29 032 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 3+kk 88 m²Prodej bytu 3+kk 88 m²
Prodej bytu 3+kk 88 m²
Prodej bytu 3+kk 88 m²

Prodej bytu 3+kk 88 m²

Moskevská, Karlovy Vary

5 990 000 Kč

68 068 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 2+kk 37 m²Prodej bytu 2+kk 37 m²
Prodej bytu 2+kk 37 m²
Prodej bytu 2+kk 37 m²

Prodej bytu 2+kk 37 m²

Bartoškova 1398/14, Praha 4 - Nusle

7 490 000 Kč

7 290 000 Kč

197 027 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 2+1 52 m²Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²

Prodej bytu 2+1 52 m²

Benešovo náměstí 2473, Pardubice - Zelené Předměstí

4 490 000 Kč

86 346 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Melichar
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Pavel Melichar

Pavel Melichar

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality

Populární

Prodej domu 190 m², pozemek 1620 m²Prodej domu 190 m², pozemek 1620 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 1620 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 1620 m²

Prodej domu 190 m², pozemek 1620 m²

Klučenice 35, Klučenice

7 200 000 Kč

37 895 Kč/m2

Realitní makléř: Oksana Paniv
Realitní kancelář: Hrubeš & Partners
Realitní makléř: Oksana Paniv

Oksana Paniv

Realitní kancelář: Hrubeš & Partners

Populární

Prodej bytu 3+kk 78 m²Prodej bytu 3+kk 78 m²
Prodej bytu 3+kk 78 m²
Prodej bytu 3+kk 78 m²

Prodej bytu 3+kk 78 m²

Sinkulova 678/37, Praha 4 - Podolí

11 450 000 Kč

146 795 Kč/m2

Populární

Prodej domu 72 m², pozemek 294 m²Prodej domu 72 m², pozemek 294 m²
Prodej domu 72 m², pozemek 294 m²
Prodej domu 72 m², pozemek 294 m²

Prodej domu 72 m², pozemek 294 m²

Nové Hvězdlice 66, Hvězdlice

2 960 000 Kč

41 111 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Kratěna
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Jiří Kratěna

Jiří Kratěna

4.9

Realitní kancelář: Bidli

Populární

Prodej chaty 60 m², pozemek 3089 m²Prodej chaty 60 m², pozemek 3089 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 3089 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 3089 m²

Prodej chaty 60 m², pozemek 3089 m²

Lipí ev. č. 3, Lipí

4 190 000 Kč

69 833 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
1...181920...561

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 060 nemovitostí