Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 89 mil. Kč

Do 89 mil. Kč

5 662 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 454 m²Prodej stavebního pozemku 454 m²
Prodej stavebního pozemku 454 m²
Prodej stavebního pozemku 454 m²

Prodej stavebního pozemku 454 m²

Sazovice, okres Zlín

5 190 000 Kč

3 550 000 Kč

7 819 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Michalčík
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Milan Michalčík

Milan Michalčík

4.6

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 247 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 100 m², pozemek 515 m²Prodej domu 100 m², pozemek 515 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 515 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 515 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 515 m²

Hvožďany, okres Příbram

3 900 000 Kč

3 490 000 Kč

34 900 Kč/m2

Realitní makléř: Pavla Hrůzová Donátová
Realitní kancelář: Real Hope Group
Realitní makléř: Pavla Hrůzová Donátová

Pavla Hrůzová Donátová

Realitní kancelář: Real Hope Group
Prodej domu 180 m², pozemek 557 m²Prodej domu 180 m², pozemek 557 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 557 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 557 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 557 m²

Dolní Podluží 59, Dolní Podluží

2 499 000 Kč

13 883 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Fodor
Realitní kancelář: Tomáš Fodor Reality jinak
Realitní makléř: Tomáš Fodor

Tomáš Fodor

5.0

Realitní kancelář: Tomáš Fodor Reality jinak
Prodej bytu 3+1 66 m²Prodej bytu 3+1 66 m²
Prodej bytu 3+1 66 m²
Prodej bytu 3+1 66 m²

Prodej bytu 3+1 66 m²

Pod Zvonek, Český Těšín, Český Těšín

2 700 000 Kč

2 600 000 Kč

39 394 Kč/m2

Realitní makléř: Rostislav Kaňa
Realitní kancelář: AZET reality
Realitní makléř: Rostislav Kaňa

Rostislav Kaňa

4.7

Realitní kancelář: AZET reality
Prodej domu 110 m², pozemek 990 m²Prodej domu 110 m², pozemek 990 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 990 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 990 m²

Prodej domu 110 m², pozemek 990 m²

Na Kbeli 412, Úhonice

16 600 000 Kč

16 200 000 Kč

147 273 Kč/m2

Realitní makléř: Iveta Hostašová
Realitní kancelář: IMPIRA Reality
Realitní makléř: Iveta Hostašová

Iveta Hostašová

4.6

Realitní kancelář: IMPIRA Reality
Prodej domu 141 m², pozemek 409 m²Prodej domu 141 m², pozemek 409 m²
Prodej domu 141 m², pozemek 409 m²
Prodej domu 141 m², pozemek 409 m²

Prodej domu 141 m², pozemek 409 m²

Nad Řekou 159, Dalovice - Všeborovice

11 690 000 Kč

10 750 000 Kč

76 241 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Metlička
Realitní kancelář: Broker Consulting, a.s.
Realitní makléř: Jaroslav Metlička

Jaroslav Metlička

4.5

Realitní kancelář: Broker Consulting, a.s.
Prodej stavebního pozemku 2519 m²Prodej stavebního pozemku 2519 m²
Prodej stavebního pozemku 2519 m²
Prodej stavebního pozemku 2519 m²

Prodej stavebního pozemku 2519 m²

Úžice, okres Kutná Hora

2 493 810 Kč

990 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Smešná
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Andrea Smešná

Andrea Smešná

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej domu 405 m², pozemek 2211 m²Prodej domu 405 m², pozemek 2211 m²
Prodej domu 405 m², pozemek 2211 m²
Prodej domu 405 m², pozemek 2211 m²

Prodej domu 405 m², pozemek 2211 m²

Čakovická 635, Přezletice

65 000 000 Kč

160 494 Kč/m2

Realitní makléř: Leo Kopecký
Realitní kancelář: KOPECKY RealEstate & Partners, s.r.o.
Realitní makléř: Leo Kopecký

Leo Kopecký

4.8

Realitní kancelář: KOPECKY RealEstate & Partners, s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 6037 m²Prodej stavebního pozemku 6037 m²
Prodej stavebního pozemku 6037 m²
Prodej stavebního pozemku 6037 m²

Prodej stavebního pozemku 6037 m²

Přítluky, okres Břeclav

15 258 750 Kč

11 990 000 Kč

1 986 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chlubna
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Veronika Chlubna

Veronika Chlubna

Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Prodej stavebního pozemku 6455 m²Prodej stavebního pozemku 6455 m²
Prodej stavebního pozemku 6455 m²
Prodej stavebního pozemku 6455 m²

Prodej stavebního pozemku 6455 m²

Chodouň, okres Beroun

11 619 000 Kč

1 800 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Krohová
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Jana Krohová

Jana Krohová

4.9

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
1...109110111...567

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 27 247 nemovitostí