Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 9 mil. Kč

Do 9 mil. Kč

4 401 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej chaty 70 m², pozemek 500 m²Prodej chaty 70 m², pozemek 500 m²
Prodej chaty 70 m², pozemek 500 m²
Prodej chaty 70 m², pozemek 500 m²

Prodej chaty 70 m², pozemek 500 m²

Sýkořice, okres Rakovník

2 500 000 Kč

35 714 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 19 957 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej stavebního pozemku 1032 m²Prodej stavebního pozemku 1032 m²
Prodej stavebního pozemku 1032 m²
Prodej stavebního pozemku 1032 m²

Prodej stavebního pozemku 1032 m²

Nýřany, okres Plzeň-sever

4 200 000 Kč

4 070 Kč/m2

Populární

Prodej domu 60 m², pozemek 487 m²Prodej domu 60 m², pozemek 487 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 487 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 487 m²

Prodej domu 60 m², pozemek 487 m²

Bzová 4, Bojkovice

680 000 Kč

11 333 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Šponar
Realitní kancelář: REALITY UO Milan Šponar
Realitní makléř: Milan Šponar

Milan Šponar

4.9

Realitní kancelář: REALITY UO Milan Šponar

Populární

Prodej chaty 37 m², pozemek 37 m²Prodej chaty 37 m², pozemek 37 m²
Prodej chaty 37 m², pozemek 37 m²
Prodej chaty 37 m², pozemek 37 m²

Prodej chaty 37 m², pozemek 37 m²

Bdeněves 46, Bdeněves

720 000 Kč

550 000 Kč

14 865 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Dosoudilová
Realitní kancelář: Broker Consulting, a.s.
Realitní makléř: Jana Dosoudilová

Jana Dosoudilová

Realitní kancelář: Broker Consulting, a.s.

Populární

Prodej bytu 3+kk 73 m²Prodej bytu 3+kk 73 m²
Prodej bytu 3+kk 73 m²
Prodej bytu 3+kk 73 m²

Prodej bytu 3+kk 73 m²

Vysočanská 552/73, Praha 9 - Prosek

8 600 000 Kč

8 490 000 Kč

116 301 Kč/m2

Realitní makléř: Ing.Petr Janoszek
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Ing.Petr Janoszek

Ing.Petr Janoszek

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality

Populární

Prodej bytu 2+1 56 m²Prodej bytu 2+1 56 m²
Prodej bytu 2+1 56 m²
Prodej bytu 2+1 56 m²

Prodej bytu 2+1 56 m²

K motelu ev. č. 5, Praha - Újezd u Průhonic

8 990 000 Kč

160 536 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 3+1 77 m²Prodej bytu 3+1 77 m²
Prodej bytu 3+1 77 m²
Prodej bytu 3+1 77 m²

Prodej bytu 3+1 77 m²

Františka Hajdy, Hrabůvka, Ostrava

3 890 000 Kč

50 519 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 2+1 55 m²Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²

Prodej bytu 2+1 55 m²

Kojetická, Neratovice

5 496 000 Kč

99 927 Kč/m2

Populární

Prodej domu 201 m², pozemek 6833 m²Prodej domu 201 m², pozemek 6833 m²
Prodej domu 201 m², pozemek 6833 m²
Prodej domu 201 m², pozemek 6833 m²

Prodej domu 201 m², pozemek 6833 m²

Skuhrov 28, Česká Třebová

5 990 000 Kč

29 801 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz

Populární

Prodej stavebního pozemku 598 m²Prodej stavebního pozemku 598 m²
Prodej stavebního pozemku 598 m²
Prodej stavebního pozemku 598 m²

Prodej stavebního pozemku 598 m²

Vřesina, okres Ostrava-město

2 600 000 Kč

4 348 Kč/m2

1...101112...441

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 19 957 nemovitostí