Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 9 mil. Kč

Do 9 mil. Kč

4 439 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej stavebního pozemku 506 m²Prodej stavebního pozemku 506 m²
Prodej stavebního pozemku 506 m²
Prodej stavebního pozemku 506 m²

Prodej stavebního pozemku 506 m²

Pardubice, okres Pardubice

1 495 000 Kč

2 955 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 20 166 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej chalupy 90 m², pozemek 650 m²Prodej chalupy 90 m², pozemek 650 m²
Prodej chalupy 90 m², pozemek 650 m²
Prodej chalupy 90 m², pozemek 650 m²

Prodej chalupy 90 m², pozemek 650 m²

Střihov 21, Sloveč

3 490 000 Kč

38 778 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 35 m²Prodej bytu 1+1 35 m²
Prodej bytu 1+1 35 m²
Prodej bytu 1+1 35 m²

Prodej bytu 1+1 35 m²

Třebechovická 833/26, Hradec Králové - Slezské Předměstí

4 190 000 Kč

119 714 Kč/m2

Populární

Prodej domu 140 m², pozemek 414 m²Prodej domu 140 m², pozemek 414 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 414 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 414 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 414 m²

Husova 217, Bakov nad Jizerou

6 990 000 Kč

49 929 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1483 m²Prodej stavebního pozemku 1483 m²
Prodej stavebního pozemku 1483 m²
Prodej stavebního pozemku 1483 m²

Prodej stavebního pozemku 1483 m²

Bohdalice-Pavlovice, okres Vyškov

2 056 000 Kč

1 386 Kč/m2

Realitní makléř: Nina Nekudová
Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Realitní makléř: Nina Nekudová

Nina Nekudová

4.8

Realitní kancelář: DOMA realitní makléři

Populární

Prodej domu 154 m²Prodej domu 154 m²
Prodej domu 154 m²
Prodej domu 154 m²

Prodej domu 154 m²

Dírná, Tábor

2 250 000 Kč

14 610 Kč/m2

Populární

Prodej chaty 61 m², pozemek 1404 m²Prodej chaty 61 m², pozemek 1404 m²
Prodej chaty 61 m², pozemek 1404 m²
Prodej chaty 61 m², pozemek 1404 m²

Prodej chaty 61 m², pozemek 1404 m²

Franzova 969/63, Brno - Maloměřice

4 990 000 Kč

81 803 Kč/m2

Populární

Prodej domu 80 m², pozemek 1084 m²Prodej domu 80 m², pozemek 1084 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 1084 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 1084 m²

Prodej domu 80 m², pozemek 1084 m²

Kunovice, okres Vsetín

6 900 000 Kč

86 250 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 1+kk 50 m²Prodej bytu 1+kk 50 m²
Prodej bytu 1+kk 50 m²
Prodej bytu 1+kk 50 m²

Prodej bytu 1+kk 50 m²

Sadová 959/36, Karlovy Vary

5 200 000 Kč

4 750 000 Kč

95 000 Kč/m2

Prodej domu 377 m², pozemek 935 m²Prodej domu 377 m², pozemek 935 m²
Prodej domu 377 m², pozemek 935 m²
Prodej domu 377 m², pozemek 935 m²

Prodej domu 377 m², pozemek 935 m²

Zaječí 21, Maršovice

8 000 000 Kč

21 220 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Kachlíková
Realitní kancelář: MartiKa Reality
Realitní makléř: Martina Kachlíková

Martina Kachlíková

4.9

Realitní kancelář: MartiKa Reality
1...242526...444

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 20 166 nemovitostí