Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 9 mil. Kč

Do 9 mil. Kč

4 505 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1532 m²Prodej stavebního pozemku 1532 m²
Prodej stavebního pozemku 1532 m²
Prodej stavebního pozemku 1532 m²

Prodej stavebního pozemku 1532 m²

Sáňkařská, Liberec

4 970 000 Kč

3 244 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 20 449 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 190 m², pozemek 1250 m²Prodej domu 190 m², pozemek 1250 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 1250 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 1250 m²

Prodej domu 190 m², pozemek 1250 m²

Sedliště, okres Frýdek-Místek

5 190 000 Kč

27 316 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 792 m²Prodej stavebního pozemku 792 m²
Prodej stavebního pozemku 792 m²
Prodej stavebního pozemku 792 m²

Prodej stavebního pozemku 792 m²

U Silnice, Všenory

5 990 000 Kč

7 563 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 54 m²Prodej bytu 2+kk 54 m²
Prodej bytu 2+kk 54 m²
Prodej bytu 2+kk 54 m²

Prodej bytu 2+kk 54 m²

17. listopadu, Havířov

3 500 000 Kč

3 450 000 Kč

63 889 Kč/m2

Prodej domu 75 m², pozemek 576 m²Prodej domu 75 m², pozemek 576 m²
Prodej domu 75 m², pozemek 576 m²
Prodej domu 75 m², pozemek 576 m²

Prodej domu 75 m², pozemek 576 m²

Na Výsluní, Litoměřice

6 500 000 Kč

5 997 000 Kč

79 960 Kč/m2

Prodej domu 186 m², pozemek 669 m²Prodej domu 186 m², pozemek 669 m²
Prodej domu 186 m², pozemek 669 m²
Prodej domu 186 m², pozemek 669 m²

Prodej domu 186 m², pozemek 669 m²

Polní 2364/29, Opava - Předměstí

7 890 000 Kč

42 419 Kč/m2

Prodej chaty 80 m², pozemek 47 m²Prodej chaty 80 m², pozemek 47 m²
Prodej chaty 80 m², pozemek 47 m²
Prodej chaty 80 m², pozemek 47 m²

Prodej chaty 80 m², pozemek 47 m²

Vrcovice ev. č. 4, Vrcovice

1 490 000 Kč

1 190 000 Kč

14 875 Kč/m2

Prodej domu 116 m², pozemek 390 m²Prodej domu 116 m², pozemek 390 m²
Prodej domu 116 m², pozemek 390 m²
Prodej domu 116 m², pozemek 390 m²

Prodej domu 116 m², pozemek 390 m²

5. května 568, Česká Kamenice

3 600 000 Kč

31 034 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 70 m²Prodej bytu 3+1 70 m²
Prodej bytu 3+1 70 m²
Prodej bytu 3+1 70 m²

Prodej bytu 3+1 70 m²

Studený 57, Studený

2 400 000 Kč

1 990 000 Kč

28 429 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 51 m²Prodej bytu 2+kk 51 m²
Prodej bytu 2+kk 51 m²
Prodej bytu 2+kk 51 m²

Prodej bytu 2+kk 51 m²

Pospíšilova, Hradec Králové

5 490 000 Kč

5 190 000 Kč

101 765 Kč/m2

1...383940...451

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 20 449 nemovitostí