Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 9 mil. Kč

Do 9 mil. Kč

4 489 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+kk 70 m²Prodej bytu 3+kk 70 m²
Prodej bytu 3+kk 70 m²
Prodej bytu 3+kk 70 m²

Prodej bytu 3+kk 70 m²

Lipová, Most

3 239 000 Kč

46 271 Kč/m2

Realitní makléř: Pavla Hrůzová Donátová
Realitní kancelář: Real Hope Group
Realitní makléř: Pavla Hrůzová Donátová

Pavla Hrůzová Donátová

Realitní kancelář: Real Hope Group

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 20 441 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 440 m²Prodej stavebního pozemku 440 m²
Prodej stavebního pozemku 440 m²
Prodej stavebního pozemku 440 m²

Prodej stavebního pozemku 440 m²

Senetářov, okres Blansko

2 490 000 Kč

5 659 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Huška
Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Realitní makléř: Jiří Huška

Jiří Huška

5.0

Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Prodej stavebního pozemku 366 m²Prodej stavebního pozemku 366 m²
Prodej stavebního pozemku 366 m²
Prodej stavebního pozemku 366 m²

Prodej stavebního pozemku 366 m²

Senetářov, okres Blansko

2 990 000 Kč

8 169 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Huška
Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Realitní makléř: Jiří Huška

Jiří Huška

5.0

Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Prodej stavebního pozemku 800 m²Prodej stavebního pozemku 800 m²
Prodej stavebního pozemku 800 m²
Prodej stavebního pozemku 800 m²

Prodej stavebního pozemku 800 m²

Zádveřice-Raková, okres Zlín

3 490 000 Kč

4 363 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Minarik, MRE
Realitní kancelář: Assetio Home s.r.o.
Realitní makléř: Jan Minarik, MRE

Jan Minarik, MRE

Realitní kancelář: Assetio Home s.r.o.
Prodej domu 71 m², pozemek 874 m²Prodej domu 71 m², pozemek 874 m²
Prodej domu 71 m², pozemek 874 m²
Prodej domu 71 m², pozemek 874 m²

Prodej domu 71 m², pozemek 874 m²

Pavlíkov 46, Třemešné

3 990 000 Kč

56 197 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Dosoudilová
Realitní kancelář: Broker Consulting, a.s.
Realitní makléř: Jana Dosoudilová

Jana Dosoudilová

Realitní kancelář: Broker Consulting, a.s.
Prodej stavebního pozemku 3119 m²Prodej stavebního pozemku 3119 m²
Prodej stavebního pozemku 3119 m²
Prodej stavebního pozemku 3119 m²

Prodej stavebního pozemku 3119 m²

Ráječko, okres Blansko

2 990 000 Kč

959 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Elena Bran
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Mgr. Elena Bran

Mgr. Elena Bran

5.0

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej domu 300 m², pozemek 227 m²Prodej domu 300 m², pozemek 227 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 227 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 227 m²

Prodej domu 300 m², pozemek 227 m²

Gogolova 278/27, Trmice

7 499 000 Kč

24 997 Kč/m2

Realitní makléř: Petra Joachimsthalerová
Realitní kancelář: STH group reality
Realitní makléř: Petra Joachimsthalerová

Petra Joachimsthalerová

4.7

Realitní kancelář: STH group reality
Prodej domu 199 m²Prodej domu 199 m²
Prodej domu 199 m²
Prodej domu 199 m²

Prodej domu 199 m²

48, Libhošť

3 650 000 Kč

18 342 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek
Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek

Ing. Martin Sasínek

4.8

Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Prodej domu 128 m², pozemek 1243 m²Prodej domu 128 m², pozemek 1243 m²
Prodej domu 128 m², pozemek 1243 m²
Prodej domu 128 m², pozemek 1243 m²

Prodej domu 128 m², pozemek 1243 m²

Rudé armády 328, Doudleby nad Orlicí

5 499 000 Kč

42 961 Kč/m2

Realitní makléř: Alice Müllerová
Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Realitní makléř: Alice Müllerová

Alice Müllerová

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Prodej stavebního pozemku 4213 m²Prodej stavebního pozemku 4213 m²
Prodej stavebního pozemku 4213 m²
Prodej stavebního pozemku 4213 m²

Prodej stavebního pozemku 4213 m²

Žárovná, okres Prachatice

1 990 000 Kč

472 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Elena Bran
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Mgr. Elena Bran

Mgr. Elena Bran

5.0

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
1...596061...449

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 20 441 nemovitostí