Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 9 mil. Kč

Do 9 mil. Kč

4 510 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+kk 40 m²Prodej bytu 2+kk 40 m²
Prodej bytu 2+kk 40 m²
Prodej bytu 2+kk 40 m²

Prodej bytu 2+kk 40 m²

Komenského 315, Vamberk

3 590 000 Kč

89 750 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Parák
Realitní kancelář: Prime Living
Realitní makléř: Jiří Parák

Jiří Parák

5.0

Realitní kancelář: Prime Living

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 20 453 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 4+kk 122 m²Prodej bytu 4+kk 122 m²
Prodej bytu 4+kk 122 m²
Prodej bytu 4+kk 122 m²

Prodej bytu 4+kk 122 m²

Nový svět 91, Svoboda nad Úpou

5 692 500 Kč

46 660 Kč/m2

Realitní makléř: Libor Kalkus
Realitní kancelář: KALKUS & CO.
Realitní makléř: Libor Kalkus

Libor Kalkus

Realitní kancelář: KALKUS & CO.
Prodej bytu 3+1 74 m²Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²

Prodej bytu 3+1 74 m²

U Koupaliště 915/7, Karlovy Vary - Rybáře

5 500 000 Kč

4 490 000 Kč

60 676 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Klimešová
Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Realitní makléř: Jana Klimešová

Jana Klimešová

4.5

Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Prodej bytu 3+1 86 m²Prodej bytu 3+1 86 m²
Prodej bytu 3+1 86 m²
Prodej bytu 3+1 86 m²

Prodej bytu 3+1 86 m²

Ruská 137/47, Děčín IV-Podmokly

3 200 000 Kč

37 209 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Pavel Novotný
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Mgr. Pavel Novotný

Mgr. Pavel Novotný

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej bytu 3+1 97 m²Prodej bytu 3+1 97 m²
Prodej bytu 3+1 97 m²
Prodej bytu 3+1 97 m²

Prodej bytu 3+1 97 m²

Ruská 137/47, Děčín IV-Podmokly

3 000 000 Kč

30 928 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Pavel Novotný
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Mgr. Pavel Novotný

Mgr. Pavel Novotný

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej bytu 3+1 86 m²Prodej bytu 3+1 86 m²
Prodej bytu 3+1 86 m²
Prodej bytu 3+1 86 m²

Prodej bytu 3+1 86 m²

Ruská 137/47, Děčín IV-Podmokly

2 850 000 Kč

33 140 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Pavel Novotný
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Mgr. Pavel Novotný

Mgr. Pavel Novotný

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej stavebního pozemku 5240 m²Prodej stavebního pozemku 5240 m²
Prodej stavebního pozemku 5240 m²
Prodej stavebního pozemku 5240 m²

Prodej stavebního pozemku 5240 m²

Hospodářská 75, Ústí nad Labem

7 690 000 Kč

1 468 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 1100 m²Prodej stavebního pozemku 1100 m²
Prodej stavebního pozemku 1100 m²
Prodej stavebního pozemku 1100 m²

Prodej stavebního pozemku 1100 m²

Hospodářská 75, Ústí nad Labem

5 500 000 Kč

3 250 000 Kč

2 955 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej domu 150 m², pozemek 1174 m²Prodej domu 150 m², pozemek 1174 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1174 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1174 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 1174 m²

Pivovarská 538, Teplá

5 750 000 Kč

38 333 Kč/m2

Realitní makléř: Richard Kavina
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Richard Kavina

Richard Kavina

4.8

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej chaty 25 m², pozemek 450 m²Prodej chaty 25 m², pozemek 450 m²
Prodej chaty 25 m², pozemek 450 m²
Prodej chaty 25 m², pozemek 450 m²

Prodej chaty 25 m², pozemek 450 m²

Seč, okres Chrudim

2 390 000 Kč

1 990 000 Kč

79 600 Kč/m2

Realitní makléř: Hana Zavadilová
Realitní kancelář: Reality Zavadil
Realitní makléř: Hana Zavadilová

Hana Zavadilová

4.6

Realitní kancelář: Reality Zavadil
1...767778...451

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 20 453 nemovitostí