Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 9 mil. Kč

Do 9 mil. Kč

4 510 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1723 m²Prodej stavebního pozemku 1723 m²
Prodej stavebního pozemku 1723 m²
Prodej stavebního pozemku 1723 m²

Prodej stavebního pozemku 1723 m²

Vítězná, okres Trutnov

3 550 000 Kč

2 060 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 20 460 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 87 m², pozemek 132 m²Prodej domu 87 m², pozemek 132 m²
Prodej domu 87 m², pozemek 132 m²
Prodej domu 87 m², pozemek 132 m²

Prodej domu 87 m², pozemek 132 m²

Dobšova 80, Kamenice nad Lipou

3 900 000 Kč

3 500 000 Kč

40 230 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Dokoupil
Realitní kancelář: ALDO REALITY
Realitní makléř: Michal Dokoupil

Michal Dokoupil

5.0

Realitní kancelář: ALDO REALITY
Prodej domu 150 m², pozemek 727 m²Prodej domu 150 m², pozemek 727 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 727 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 727 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 727 m²

Vítkovice 7, Lubenec

2 790 000 Kč

2 000 000 Kč

13 333 Kč/m2

Realitní makléř: Bc. Michal Vais
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Bc. Michal Vais

Bc. Michal Vais

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej domu 127 m², pozemek 658 m²Prodej domu 127 m², pozemek 658 m²
Prodej domu 127 m², pozemek 658 m²
Prodej domu 127 m², pozemek 658 m²

Prodej domu 127 m², pozemek 658 m²

Brložec 31, Štědrá

5 500 000 Kč

1 999 999 Kč

15 748 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Klimešová
Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Realitní makléř: Jana Klimešová

Jana Klimešová

4.5

Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Prodej chaty 60 m², pozemek 184 m²Prodej chaty 60 m², pozemek 184 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 184 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 184 m²

Prodej chaty 60 m², pozemek 184 m²

Nišovice, okres Strakonice

1 200 000 Kč

960 000 Kč

16 000 Kč/m2

Realitní makléř: Tereza Zelenková
Realitní kancelář: ZELENKOVÁ reality, partner Justo
Realitní makléř: Tereza Zelenková

Tereza Zelenková

Realitní kancelář: ZELENKOVÁ reality, partner Justo
Prodej stavebního pozemku 1278 m²Prodej stavebního pozemku 1278 m²
Prodej stavebního pozemku 1278 m²
Prodej stavebního pozemku 1278 m²

Prodej stavebního pozemku 1278 m²

Velešín, okres Český Krumlov

3 750 000 Kč

3 490 000 Kč

2 731 Kč/m2

Realitní makléř: Oldřich Konfršt
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Oldřich Konfršt

Oldřich Konfršt

Realitní kancelář: Bidli
Prodej bytu 2+kk 46 m²Prodej bytu 2+kk 46 m²
Prodej bytu 2+kk 46 m²
Prodej bytu 2+kk 46 m²

Prodej bytu 2+kk 46 m²

Velvarská 1622/53, Praha 6 - Dejvice

8 890 000 Kč

8 390 000 Kč

182 391 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Franěk
Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Realitní makléř: Petr Franěk

Petr Franěk

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Prodej domu 201 m², pozemek 248 m²Prodej domu 201 m², pozemek 248 m²
Prodej domu 201 m², pozemek 248 m²
Prodej domu 201 m², pozemek 248 m²

Prodej domu 201 m², pozemek 248 m²

Krajková 239, Krajková

3 900 000 Kč

3 075 450 Kč

15 301 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Klimešová
Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Realitní makléř: Jana Klimešová

Jana Klimešová

4.5

Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Prodej bytu 4+1 102 m²Prodej bytu 4+1 102 m²
Prodej bytu 4+1 102 m²
Prodej bytu 4+1 102 m²

Prodej bytu 4+1 102 m²

J. Palacha 2495/32, Břeclav

5 755 716 Kč

5 449 000 Kč

53 422 Kč/m2

Realitní makléř: Kateřina Hicl
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Kateřina Hicl

Kateřina Hicl

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Prodej stavebního pozemku 1030 m²Prodej stavebního pozemku 1030 m²
Prodej stavebního pozemku 1030 m²
Prodej stavebního pozemku 1030 m²

Prodej stavebního pozemku 1030 m²

Lhotsko, okres Zlín

1 890 000 Kč

1 650 000 Kč

1 602 Kč/m2

Realitní makléř: Matyáš Paulík
Realitní kancelář: RE/MAX Via
Realitní makléř: Matyáš Paulík

Matyáš Paulík

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX Via
1...787980...451

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 20 460 nemovitostí