Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou 1 mil. - 2 mil. Kč

1 mil. - 2 mil. Kč

562 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty 45 m², pozemek 52 m²Prodej chaty 45 m², pozemek 52 m²
Prodej chaty 45 m², pozemek 52 m²
Prodej chaty 45 m², pozemek 52 m²

Prodej chaty 45 m², pozemek 52 m²

Bystrc ev. č. 276, Brno

2 000 000 Kč

1 600 000 Kč

35 556 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 519 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 500 m²Prodej stavebního pozemku 500 m²
Prodej stavebního pozemku 500 m²
Prodej stavebního pozemku 500 m²

Prodej stavebního pozemku 500 m²

Martiněves, okres Litoměřice

1 700 000 Kč

3 400 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 891 m²Prodej stavebního pozemku 891 m²
Prodej stavebního pozemku 891 m²
Prodej stavebního pozemku 891 m²

Prodej stavebního pozemku 891 m²

Mukařov, okres Mladá Boleslav

1 559 250 Kč

1 750 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 900 m²Prodej stavebního pozemku 900 m²
Prodej stavebního pozemku 900 m²
Prodej stavebního pozemku 900 m²

Prodej stavebního pozemku 900 m²

Mukařov, okres Mladá Boleslav

1 575 000 Kč

1 750 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 872 m²Prodej stavebního pozemku 872 m²
Prodej stavebního pozemku 872 m²
Prodej stavebního pozemku 872 m²

Prodej stavebního pozemku 872 m²

Mukařov, okres Mladá Boleslav

1 626 000 Kč

1 865 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 47.15 m²Prodej bytu 2+kk 47.15 m²
Prodej bytu 2+kk 47.15 m²
Prodej bytu 2+kk 47.15 m²

Prodej bytu 2+kk 47.15 m²

Pod hvězdárnou 226/4, Teplice - Prosetice

1 590 000 Kč

33 722 Kč/m2

Prodej chaty 35 m², pozemek 790 m²Prodej chaty 35 m², pozemek 790 m²
Prodej chaty 35 m², pozemek 790 m²
Prodej chaty 35 m², pozemek 790 m²

Prodej chaty 35 m², pozemek 790 m²

Božkov ev. č. 2273, Plzeň

3 299 000 Kč

2 000 000 Kč

57 143 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 41 m²Prodej bytu 1+1 41 m²
Prodej bytu 1+1 41 m²
Prodej bytu 1+1 41 m²

Prodej bytu 1+1 41 m²

Slezská, Jeseník, Jeseník

1 690 000 Kč

1 600 000 Kč

39 024 Kč/m2

Prodej chaty 43 m², pozemek 599 m²Prodej chaty 43 m², pozemek 599 m²
Prodej chaty 43 m², pozemek 599 m²
Prodej chaty 43 m², pozemek 599 m²

Prodej chaty 43 m², pozemek 599 m²

Strání ev. č. 90, Strání

1 550 000 Kč

36 047 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 59 m²Prodej bytu 3+1 59 m²
Prodej bytu 3+1 59 m²
Prodej bytu 3+1 59 m²

Prodej bytu 3+1 59 m²

Zběšičky 29, Zběšičky

2 279 000 Kč

1 890 000 Kč

32 034 Kč/m2

Realitní makléř: Oldřich Konfršt
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Oldřich Konfršt

Oldřich Konfršt

Realitní kancelář: Bidli
1...444546...57

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 519 nemovitostí