Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou 1 mil. - 2 mil. Kč

1 mil. - 2 mil. Kč

560 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 127 m², pozemek 452 m²Prodej domu 127 m², pozemek 452 m²
Prodej domu 127 m², pozemek 452 m²
Prodej domu 127 m², pozemek 452 m²

Prodej domu 127 m², pozemek 452 m²

Unerázka 11, Bezděčí u Trnávky

1 710 000 Kč

1 525 000 Kč

12 008 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 498 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1784 m²Prodej stavebního pozemku 1784 m²
Prodej stavebního pozemku 1784 m²
Prodej stavebního pozemku 1784 m²

Prodej stavebního pozemku 1784 m²

Číměř, okres Jindřichův Hradec

1 650 000 Kč

925 Kč/m2

Realitní makléř: Jindřich Svačina
Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Realitní makléř: Jindřich Svačina

Jindřich Svačina

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Prodej stavebního pozemku 1487 m²Prodej stavebního pozemku 1487 m²
Prodej stavebního pozemku 1487 m²
Prodej stavebního pozemku 1487 m²

Prodej stavebního pozemku 1487 m²

Erpužice, Erpužice

1 650 000 Kč

1 350 000 Kč

908 Kč/m2

Prodej chaty 40 m², pozemek 237 m²Prodej chaty 40 m², pozemek 237 m²
Prodej chaty 40 m², pozemek 237 m²
Prodej chaty 40 m², pozemek 237 m²

Prodej chaty 40 m², pozemek 237 m²

Dolany ev. č. 14, Dolany

1 600 000 Kč

1 390 000 Kč

34 750 Kč/m2

Realitní makléř: Jindřich Blažek
Realitní kancelář: Správná realitka
Realitní makléř: Jindřich Blažek

Jindřich Blažek

Realitní kancelář: Správná realitka
Prodej bytu 3+1 88 m²Prodej bytu 3+1 88 m²
Prodej bytu 3+1 88 m²
Prodej bytu 3+1 88 m²

Prodej bytu 3+1 88 m²

Dědov 5, Teplice nad Metují

2 580 000 Kč

1 990 000 Kč

22 614 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kozák
Realitní kancelář: Jan Kozák - QARA s.r.o.
Realitní makléř: Jan Kozák

Jan Kozák

4.7

Realitní kancelář: Jan Kozák - QARA s.r.o.
Prodej domu 158 m², pozemek 1110 m²Prodej domu 158 m², pozemek 1110 m²
Prodej domu 158 m², pozemek 1110 m²
Prodej domu 158 m², pozemek 1110 m²

Prodej domu 158 m², pozemek 1110 m²

Bohdíkov, okres Šumperk

2 100 000 Kč

1 950 000 Kč

12 342 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Michaela Nevěřilová
Realitní kancelář: Reality bez-starostí
Realitní makléř: Ing. Michaela Nevěřilová

Ing. Michaela Nevěřilová

4.8

Realitní kancelář: Reality bez-starostí
Prodej domu 112 m², pozemek 940 m²Prodej domu 112 m², pozemek 940 m²
Prodej domu 112 m², pozemek 940 m²
Prodej domu 112 m², pozemek 940 m²

Prodej domu 112 m², pozemek 940 m²

Bonětičky 3, Stráž

1 899 900 Kč

1 799 900 Kč

16 071 Kč/m2

Realitní makléř: Ráchel Holšanová
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ráchel Holšanová

Ráchel Holšanová

4.7

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej chaty 60 m², pozemek 5609 m²Prodej chaty 60 m², pozemek 5609 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 5609 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 5609 m²

Prodej chaty 60 m², pozemek 5609 m²

Paseka, okres Olomouc

2 400 000 Kč

1 990 000 Kč

33 167 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Bahenský
Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Realitní makléř: Ing. Ondřej Bahenský

Ing. Ondřej Bahenský

4.5

Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Prodej stavebního pozemku 921 m²Prodej stavebního pozemku 921 m²
Prodej stavebního pozemku 921 m²
Prodej stavebního pozemku 921 m²

Prodej stavebního pozemku 921 m²

Velký Bor, okres Klatovy

1 013 100 Kč

1 100 Kč/m2

Prodej domu 100 m², pozemek 775 m²Prodej domu 100 m², pozemek 775 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 775 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 775 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 775 m²

Mnich 87, Mnich

2 500 000 Kč

1 990 000 Kč

19 900 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
1...474849...56

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 498 nemovitostí