Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou 1 mil. - 2 mil. Kč

1 mil. - 2 mil. Kč

564 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+1 55 m²Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²

Prodej bytu 2+1 55 m²

Jateční 1410/2, Aš

1 600 000 Kč

29 091 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Mareš
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Petr Mareš

Petr Mareš

4.5

Realitní kancelář: M&M reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 507 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 120 m², pozemek 881 m²Prodej domu 120 m², pozemek 881 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 881 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 881 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 881 m²

Sluneční 775, Šluknov

2 790 000 Kč

1 899 000 Kč

15 825 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Fodor
Realitní kancelář: Tomáš Fodor Reality jinak
Realitní makléř: Tomáš Fodor

Tomáš Fodor

4.9

Realitní kancelář: Tomáš Fodor Reality jinak
Prodej domu 82 m², pozemek 471 m²Prodej domu 82 m², pozemek 471 m²
Prodej domu 82 m², pozemek 471 m²
Prodej domu 82 m², pozemek 471 m²

Prodej domu 82 m², pozemek 471 m²

Kněždub, okres Hodonín

1 950 000 Kč

23 780 Kč/m2

Prodej chaty 41 m², pozemek 263 m²Prodej chaty 41 m², pozemek 263 m²
Prodej chaty 41 m², pozemek 263 m²
Prodej chaty 41 m², pozemek 263 m²

Prodej chaty 41 m², pozemek 263 m²

Potočiny ev. č. 409, Poříčí nad Sázavou

2 490 000 Kč

1 790 000 Kč

43 659 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Veselská
Realitní kancelář: CENTURY 21 Birdie Reality - NextRound
Realitní makléř: Martina Veselská

Martina Veselská

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 Birdie Reality - NextRound
Prodej domu 80 m², pozemek 266 m²Prodej domu 80 m², pozemek 266 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 266 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 266 m²

Prodej domu 80 m², pozemek 266 m²

Chrastavec 40, Chrastavec

2 300 000 Kč

1 590 000 Kč

19 875 Kč/m2

Prodej chaty 40 m², pozemek 398 m²Prodej chaty 40 m², pozemek 398 m²
Prodej chaty 40 m², pozemek 398 m²
Prodej chaty 40 m², pozemek 398 m²

Prodej chaty 40 m², pozemek 398 m²

Břeclav, okres Břeclav

1 575 000 Kč

39 375 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Schmidt
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Jakub Schmidt

Jakub Schmidt

4.6

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Prodej stavebního pozemku 5048 m²Prodej stavebního pozemku 5048 m²
Prodej stavebního pozemku 5048 m²
Prodej stavebního pozemku 5048 m²

Prodej stavebního pozemku 5048 m²

Otovice, okres Náchod

1 750 000 Kč

347 Kč/m2

Prodej domu 70 m², pozemek 580 m²Prodej domu 70 m², pozemek 580 m²
Prodej domu 70 m², pozemek 580 m²
Prodej domu 70 m², pozemek 580 m²

Prodej domu 70 m², pozemek 580 m²

Jámy 9, Rychnov nad Kněžnou

2 690 000 Kč

1 900 000 Kč

27 143 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1462 m²Prodej stavebního pozemku 1462 m²
Prodej stavebního pozemku 1462 m²
Prodej stavebního pozemku 1462 m²

Prodej stavebního pozemku 1462 m²

Paseky

2 045 338 Kč

1 900 000 Kč

1 300 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1090 m²Prodej stavebního pozemku 1090 m²
Prodej stavebního pozemku 1090 m²
Prodej stavebního pozemku 1090 m²

Prodej stavebního pozemku 1090 m²

Újezdec, okres Uherské Hradiště

1 390 000 Kč

1 275 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Zubíček
Realitní kancelář: ZUBÍČEK-REALITY
Realitní makléř: Petr Zubíček

Petr Zubíček

4.6

Realitní kancelář: ZUBÍČEK-REALITY
1...525354...57

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 507 nemovitostí