Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou od 15 mil. Kč

Od 15 mil. Kč

417 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+kk 84 m²Prodej bytu 2+kk 84 m²
Prodej bytu 2+kk 84 m²
Prodej bytu 2+kk 84 m²

Prodej bytu 2+kk 84 m²

Lipno nad Vltavou 516, Lipno nad Vltavou

15 550 000 Kč

185 119 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Mynář
Realitní kancelář: MYNARO
Realitní makléř: Martin Mynář

Martin Mynář

Realitní kancelář: MYNARO

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 418 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 292 m²Prodej domu 292 m²
Prodej domu 292 m²
Prodej domu 292 m²

Prodej domu 292 m²

84, Kučerov

15 990 000 Kč

54 760 Kč/m2

Realitní makléř: Vít Kaňa
Realitní kancelář: Vít Kaňa
Realitní makléř: Vít Kaňa

Vít Kaňa

4.8

Realitní kancelář: Vít Kaňa
Prodej domu 258 m², pozemek 2038 m²Prodej domu 258 m², pozemek 2038 m²
Prodej domu 258 m², pozemek 2038 m²
Prodej domu 258 m², pozemek 2038 m²

Prodej domu 258 m², pozemek 2038 m²

Černá u Bohdanče 208, Černá u Bohdanče

25 000 000 Kč

96 899 Kč/m2

Prodej domu 184 m², pozemek 703 m²Prodej domu 184 m², pozemek 703 m²
Prodej domu 184 m², pozemek 703 m²
Prodej domu 184 m², pozemek 703 m²

Prodej domu 184 m², pozemek 703 m²

V Zahradách 183, Průhonice

22 900 000 Kč

124 457 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 15151 m²Prodej stavebního pozemku 15151 m²
Prodej stavebního pozemku 15151 m²
Prodej stavebního pozemku 15151 m²

Prodej stavebního pozemku 15151 m²

Petrov, okres Praha-západ

43 180 350 Kč

2 850 Kč/m2

Prodej domu 184 m², pozemek 505 m²Prodej domu 184 m², pozemek 505 m²
Prodej domu 184 m², pozemek 505 m²
Prodej domu 184 m², pozemek 505 m²

Prodej domu 184 m², pozemek 505 m²

Rovenská 382/2, Praha 19 - Kbely

28 560 000 Kč

155 217 Kč/m2

Prodej domu 197 m², pozemek 575 m²Prodej domu 197 m², pozemek 575 m²
Prodej domu 197 m², pozemek 575 m²
Prodej domu 197 m², pozemek 575 m²

Prodej domu 197 m², pozemek 575 m²

Krotitelů, Praha

22 882 250 Kč

116 154 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Hofmann a Hana Kvasničková
Realitní kancelář: RE/MAX Art
Realitní makléř: Martin Hofmann a Hana Kvasničková

Martin Hofmann a Hana Kvasničková

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX Art
Prodej domu 136 m², pozemek 479 m²Prodej domu 136 m², pozemek 479 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 479 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 479 m²

Prodej domu 136 m², pozemek 479 m²

Krotitelů, Praha

17 416 100 Kč

128 060 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Hofmann a Hana Kvasničková
Realitní kancelář: RE/MAX Art
Realitní makléř: Martin Hofmann a Hana Kvasničková

Martin Hofmann a Hana Kvasničková

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX Art
Prodej domu 147 m², pozemek 470 m²Prodej domu 147 m², pozemek 470 m²
Prodej domu 147 m², pozemek 470 m²
Prodej domu 147 m², pozemek 470 m²

Prodej domu 147 m², pozemek 470 m²

Krotitelů, Praha

18 119 200 Kč

123 260 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Hofmann a Hana Kvasničková
Realitní kancelář: RE/MAX Art
Realitní makléř: Martin Hofmann a Hana Kvasničková

Martin Hofmann a Hana Kvasničková

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX Art
Prodej domu 221 m², pozemek 1950 m²Prodej domu 221 m², pozemek 1950 m²
Prodej domu 221 m², pozemek 1950 m²
Prodej domu 221 m², pozemek 1950 m²

Prodej domu 221 m², pozemek 1950 m²

Valtická 180/7, Praha - Sobín

23 490 000 Kč

106 290 Kč/m2

1...373839...42

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 418 nemovitostí