Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou od 19 mil. Kč

Od 19 mil. Kč

210 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 329 m², pozemek 2002 m²Prodej domu 329 m², pozemek 2002 m²
Prodej domu 329 m², pozemek 2002 m²
Prodej domu 329 m², pozemek 2002 m²

Prodej domu 329 m², pozemek 2002 m²

B. Martinů 1116/36, Letovice

24 900 000 Kč

75 684 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 308 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej vily 750 m², pozemek 31005 m²Prodej vily 750 m², pozemek 31005 m²
Prodej vily 750 m², pozemek 31005 m²
Prodej vily 750 m², pozemek 31005 m²

Prodej vily 750 m², pozemek 31005 m²

tř. 5. května 500, Včelná

32 600 000 Kč

43 467 Kč/m2

Prodej bytu 194 m²Prodej bytu 194 m²
Prodej bytu 194 m²
Prodej bytu 194 m²

Prodej bytu 194 m²

Učňovská 393/13, Praha 9 - Hrdlořezy

37 500 000 Kč

193 299 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Pech
Realitní kancelář: RE/MAX Stability
Realitní makléř: Jan Pech

Jan Pech

4.4

Realitní kancelář: RE/MAX Stability
Prodej domu 190 m², pozemek 431 m²Prodej domu 190 m², pozemek 431 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 431 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 431 m²

Prodej domu 190 m², pozemek 431 m²

Dobročovická, Praha

21 500 000 Kč

113 158 Kč/m2

Prodej domu 260 m², pozemek 709 m²Prodej domu 260 m², pozemek 709 m²
Prodej domu 260 m², pozemek 709 m²
Prodej domu 260 m², pozemek 709 m²

Prodej domu 260 m², pozemek 709 m²

Za Dvorem 520, Horoměřice

19 890 000 Kč

76 500 Kč/m2

Prodej domu 102 m², pozemek 639 m²Prodej domu 102 m², pozemek 639 m²
Prodej domu 102 m², pozemek 639 m²
Prodej domu 102 m², pozemek 639 m²

Prodej domu 102 m², pozemek 639 m²

V průhonu, Lety

20 990 000 Kč

205 784 Kč/m2

Prodej domu 308 m², pozemek 1226 m²Prodej domu 308 m², pozemek 1226 m²
Prodej domu 308 m², pozemek 1226 m²
Prodej domu 308 m², pozemek 1226 m²

Prodej domu 308 m², pozemek 1226 m²

Na Stráni, Kamenice

26 950 000 Kč

87 500 Kč/m2

Prodej domu 213 m², pozemek 483 m²Prodej domu 213 m², pozemek 483 m²
Prodej domu 213 m², pozemek 483 m²
Prodej domu 213 m², pozemek 483 m²

Prodej domu 213 m², pozemek 483 m²

Na Rybízárně 597/5, Brno - Ivanovice

24 900 000 Kč

116 901 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 119 m²Prodej bytu 4+kk 119 m²
Prodej bytu 4+kk 119 m²
Prodej bytu 4+kk 119 m²

Prodej bytu 4+kk 119 m²

U michelského mlýna, Praha

25 082 695 Kč

210 779 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 83 m²Prodej bytu 3+kk 83 m²
Prodej bytu 3+kk 83 m²
Prodej bytu 3+kk 83 m²

Prodej bytu 3+kk 83 m²

Vinohradská, Praha

22 048 000 Kč

265 639 Kč/m2

1...121314...21

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 308 nemovitostí