Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou od 19 mil. Kč

Od 19 mil. Kč

208 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 173 m², pozemek 360 m²Prodej domu 173 m², pozemek 360 m²
Prodej domu 173 m², pozemek 360 m²
Prodej domu 173 m², pozemek 360 m²

Prodej domu 173 m², pozemek 360 m²

7. května, Praha

24 000 000 Kč

138 728 Kč/m2

Realitní makléř: Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.
Realitní kancelář: Reality Večerka
Realitní makléř: Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.

Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.

4.8

Realitní kancelář: Reality Večerka

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 308 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 500 m², pozemek 2695 m²Prodej domu 500 m², pozemek 2695 m²
Prodej domu 500 m², pozemek 2695 m²
Prodej domu 500 m², pozemek 2695 m²

Prodej domu 500 m², pozemek 2695 m²

Husova 284, Planá nad Lužnicí

19 800 000 Kč

39 600 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Kohoutová
Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy
Realitní makléř: Andrea Kohoutová

Andrea Kohoutová

4.9

Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy
Prodej domu 152 m², pozemek 279 m²Prodej domu 152 m², pozemek 279 m²
Prodej domu 152 m², pozemek 279 m²
Prodej domu 152 m², pozemek 279 m²

Prodej domu 152 m², pozemek 279 m²

Hansmannova, Brno

24 900 000 Kč

22 900 000 Kč

150 658 Kč/m2

Prodej domu 213 m², pozemek 1614 m²Prodej domu 213 m², pozemek 1614 m²
Prodej domu 213 m², pozemek 1614 m²
Prodej domu 213 m², pozemek 1614 m²

Prodej domu 213 m², pozemek 1614 m²

Na Větrově, Velké Popovice

19 990 000 Kč

93 850 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 3342 m²Prodej stavebního pozemku 3342 m²
Prodej stavebního pozemku 3342 m²
Prodej stavebního pozemku 3342 m²

Prodej stavebního pozemku 3342 m²

Brno, okres Brno-město

37 972 000 Kč

34 630 000 Kč

10 362 Kč/m2

Prodej domu 345 m²Prodej domu 345 m²
Prodej domu 345 m²
Prodej domu 345 m²

Prodej domu 345 m²

Jarovská 58, Ohrobec

21 000 000 Kč

60 870 Kč/m2

Prodej domu 321 m², pozemek 2182 m²Prodej domu 321 m², pozemek 2182 m²
Prodej domu 321 m², pozemek 2182 m²
Prodej domu 321 m², pozemek 2182 m²

Prodej domu 321 m², pozemek 2182 m²

Okružní, Most, Most

20 950 000 Kč

65 265 Kč/m2

Prodej domu 136 m², pozemek 524 m²Prodej domu 136 m², pozemek 524 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 524 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 524 m²

Prodej domu 136 m², pozemek 524 m²

Ke Zbuzanům 1168/28, Praha - Řeporyje

23 490 000 Kč

172 721 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Honka
Realitní kancelář: Honka reality
Realitní makléř: Jakub Honka

Jakub Honka

4.6

Realitní kancelář: Honka reality
Prodej domu 425 m², pozemek 935 m²Prodej domu 425 m², pozemek 935 m²
Prodej domu 425 m², pozemek 935 m²
Prodej domu 425 m², pozemek 935 m²

Prodej domu 425 m², pozemek 935 m²

Libeř, okres Praha-západ

19 990 000 Kč

47 035 Kč/m2

Prodej atypického bytu 270 m²Prodej atypického bytu 270 m²
Prodej atypického bytu 270 m²
Prodej atypického bytu 270 m²

Prodej atypického bytu 270 m²

Malostranské náměstí, Praha

39 950 000 Kč

147 963 Kč/m2

1...161718...21

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 308 nemovitostí