Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou od 19 mil. Kč

Od 19 mil. Kč

208 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 197 m², pozemek 575 m²Prodej domu 197 m², pozemek 575 m²
Prodej domu 197 m², pozemek 575 m²
Prodej domu 197 m², pozemek 575 m²

Prodej domu 197 m², pozemek 575 m²

Krotitelů, Praha

22 882 250 Kč

116 154 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Hofmann a Hana Kvasničková
Realitní kancelář: RE/MAX Art
Realitní makléř: Martin Hofmann a Hana Kvasničková

Martin Hofmann a Hana Kvasničková

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX Art

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 288 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 221 m², pozemek 1950 m²Prodej domu 221 m², pozemek 1950 m²
Prodej domu 221 m², pozemek 1950 m²
Prodej domu 221 m², pozemek 1950 m²

Prodej domu 221 m², pozemek 1950 m²

Valtická 180/7, Praha - Sobín

23 490 000 Kč

106 290 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 7851 m²Prodej stavebního pozemku 7851 m²
Prodej stavebního pozemku 7851 m²
Prodej stavebního pozemku 7851 m²

Prodej stavebního pozemku 7851 m²

Náhorní, Bučovice

33 750 000 Kč

4 299 Kč/m2

Realitní makléř: Nina Nekudová
Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Realitní makléř: Nina Nekudová

Nina Nekudová

4.8

Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Prodej stavebního pozemku 9072 m²Prodej stavebního pozemku 9072 m²
Prodej stavebního pozemku 9072 m²
Prodej stavebního pozemku 9072 m²

Prodej stavebního pozemku 9072 m²

Lhotecká, Lovosice

28 032 480 Kč

3 090 Kč/m2

Prodej vily 220 m², pozemek 699 m²Prodej vily 220 m², pozemek 699 m²
Prodej vily 220 m², pozemek 699 m²
Prodej vily 220 m², pozemek 699 m²

Prodej vily 220 m², pozemek 699 m²

Strašnice, Praha

22 400 000 Kč

101 818 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 167 m²Prodej bytu 4+kk 167 m²
Prodej bytu 4+kk 167 m²
Prodej bytu 4+kk 167 m²

Prodej bytu 4+kk 167 m²

Raichlova, Praha

19 800 000 Kč

118 563 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Tomáš Zavoral
Realitní kancelář: Ing. Tomáš Zavoral REALITY PRORADOST
Realitní makléř: Ing. Tomáš Zavoral

Ing. Tomáš Zavoral

4.9

Realitní kancelář: Ing. Tomáš Zavoral REALITY PRORADOST
Prodej domu 168 m², pozemek 233 m²Prodej domu 168 m², pozemek 233 m²
Prodej domu 168 m², pozemek 233 m²
Prodej domu 168 m², pozemek 233 m²

Prodej domu 168 m², pozemek 233 m²

Vyšebrodská 855/1, Praha - Libuš

26 000 000 Kč

154 762 Kč/m2

Prodej domu 360 m², pozemek 2025 m²Prodej domu 360 m², pozemek 2025 m²
Prodej domu 360 m², pozemek 2025 m²
Prodej domu 360 m², pozemek 2025 m²

Prodej domu 360 m², pozemek 2025 m²

Trnová, Trnová

37 000 000 Kč

102 778 Kč/m2

Prodej domu 306 m², pozemek 4411 m²Prodej domu 306 m², pozemek 4411 m²
Prodej domu 306 m², pozemek 4411 m²
Prodej domu 306 m², pozemek 4411 m²

Prodej domu 306 m², pozemek 4411 m²

Ke Mlýnu 20, Sulejovice

19 999 999 Kč

65 359 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 9806 m²Prodej stavebního pozemku 9806 m²
Prodej stavebního pozemku 9806 m²
Prodej stavebního pozemku 9806 m²

Prodej stavebního pozemku 9806 m²

Buštěhrad, okres Kladno

20 589 400 Kč

19 500 000 Kč

1 989 Kč/m2

1...192021

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 288 nemovitostí