Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou 2 mil. - 3 mil. Kč

2 mil. - 3 mil. Kč

781 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 973 m²Prodej stavebního pozemku 973 m²
Prodej stavebního pozemku 973 m²
Prodej stavebního pozemku 973 m²

Prodej stavebního pozemku 973 m²

Uničov, okres Olomouc

2 909 270 Kč

2 990 Kč/m2

Realitní makléř: Renáta Kunstová
Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Realitní makléř: Renáta Kunstová

Renáta Kunstová

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 392 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1000 m²Prodej stavebního pozemku 1000 m²
Prodej stavebního pozemku 1000 m²
Prodej stavebního pozemku 1000 m²

Prodej stavebního pozemku 1000 m²

Nýrsko, okres Klatovy

2 570 000 Kč

2 399 000 Kč

2 399 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Seidl
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Martin Seidl

Martin Seidl

4.6

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Prodej chalupy 106 m², pozemek 347 m²Prodej chalupy 106 m², pozemek 347 m²
Prodej chalupy 106 m², pozemek 347 m²
Prodej chalupy 106 m², pozemek 347 m²

Prodej chalupy 106 m², pozemek 347 m²

Postřekov, okres Domažlice

2 590 000 Kč

2 390 000 Kč

22 547 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Čejka
Realitní kancelář: Správná realitka
Realitní makléř: Pavel Čejka

Pavel Čejka

4.9

Realitní kancelář: Správná realitka
Prodej bytu 2+kk 2 m²Prodej bytu 2+kk 2 m²
Prodej bytu 2+kk 2 m²
Prodej bytu 2+kk 2 m²

Prodej bytu 2+kk 2 m²

V. Volfa 1359/18, České Budějovice 2

2 890 000 Kč

1 445 000 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Waloszek
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Radek Waloszek

Radek Waloszek

4.5

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Prodej stavebního pozemku 1176 m²Prodej stavebního pozemku 1176 m²
Prodej stavebního pozemku 1176 m²
Prodej stavebního pozemku 1176 m²

Prodej stavebního pozemku 1176 m²

Janov, okres Svitavy

2 200 000 Kč

1 871 Kč/m2

Realitní makléř: Ján Otrošina
Realitní kancelář: OTROŠINA Invest
Realitní makléř: Ján Otrošina

Ján Otrošina

Realitní kancelář: OTROŠINA Invest
Prodej stavebního pozemku 2617 m²Prodej stavebního pozemku 2617 m²
Prodej stavebního pozemku 2617 m²
Prodej stavebního pozemku 2617 m²

Prodej stavebního pozemku 2617 m²

Podmoky, okres Havlíčkův Brod

3 200 000 Kč

2 900 000 Kč

1 108 Kč/m2

Realitní makléř: Josef Vencovský
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Josef Vencovský

Josef Vencovský

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej bytu 3+1 97 m²Prodej bytu 3+1 97 m²
Prodej bytu 3+1 97 m²
Prodej bytu 3+1 97 m²

Prodej bytu 3+1 97 m²

Starý Šachov, okres Děčín

2 950 000 Kč

2 650 000 Kč

27 320 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Jana Drozdová
Realitní kancelář: Rehypex
Realitní makléř: Ing. Jana Drozdová

Ing. Jana Drozdová

4.8

Realitní kancelář: Rehypex
Prodej stavebního pozemku 1187 m²Prodej stavebního pozemku 1187 m²
Prodej stavebního pozemku 1187 m²
Prodej stavebního pozemku 1187 m²

Prodej stavebního pozemku 1187 m²

Hřibiny-Ledská, okres Rychnov nad Kněžnou

3 000 000 Kč

2 550 000 Kč

2 148 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Vavrečka
Realitní kancelář: Prime Living
Realitní makléř: Petr Vavrečka

Petr Vavrečka

4.6

Realitní kancelář: Prime Living
Prodej bytu 2+1 56 m²Prodej bytu 2+1 56 m²
Prodej bytu 2+1 56 m²
Prodej bytu 2+1 56 m²

Prodej bytu 2+1 56 m²

Palackého 441, Kamenický Šenov

2 490 000 Kč

2 199 000 Kč

39 268 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Fischer
Realitní kancelář: Reality Zavadil
Realitní makléř: Pavel Fischer

Pavel Fischer

3.8

Realitní kancelář: Reality Zavadil
Prodej chaty 50 m², pozemek 492 m²Prodej chaty 50 m², pozemek 492 m²
Prodej chaty 50 m², pozemek 492 m²
Prodej chaty 50 m², pozemek 492 m²

Prodej chaty 50 m², pozemek 492 m²

Stadice ev. č. 127, Řehlovice

2 890 000 Kč

2 490 000 Kč

49 800 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Fodor
Realitní kancelář: Tomáš Fodor Reality jinak
Realitní makléř: Tomáš Fodor

Tomáš Fodor

4.9

Realitní kancelář: Tomáš Fodor Reality jinak
1...151617...79

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 392 nemovitostí