Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou 2 mil. - 3 mil. Kč

2 mil. - 3 mil. Kč

786 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 120 m², pozemek 1502 m²Prodej domu 120 m², pozemek 1502 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 1502 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 1502 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 1502 m²

Dolní Lažany 30, Dolní Lažany

2 590 000 Kč

21 583 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 389 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chalupy 120 m², pozemek 1502 m²Prodej chalupy 120 m², pozemek 1502 m²
Prodej chalupy 120 m², pozemek 1502 m²
Prodej chalupy 120 m², pozemek 1502 m²

Prodej chalupy 120 m², pozemek 1502 m²

Dolní Lažany 30, Dolní Lažany

2 590 000 Kč

21 583 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 44 m²Prodej bytu 2+1 44 m²
Prodej bytu 2+1 44 m²
Prodej bytu 2+1 44 m²

Prodej bytu 2+1 44 m²

Šeříková 708/2, Ostrava - Výškovice

2 800 000 Kč

63 636 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 35 m²Prodej bytu 1+1 35 m²
Prodej bytu 1+1 35 m²
Prodej bytu 1+1 35 m²

Prodej bytu 1+1 35 m²

Jenišovice 51, Jenišovice

2 600 000 Kč

74 286 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 54 m²Prodej bytu 2+1 54 m²
Prodej bytu 2+1 54 m²
Prodej bytu 2+1 54 m²

Prodej bytu 2+1 54 m²

Jaroslava Vrchlického 2780/23, Most

2 349 900 Kč

43 517 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2544 m²Prodej stavebního pozemku 2544 m²
Prodej stavebního pozemku 2544 m²
Prodej stavebního pozemku 2544 m²

Prodej stavebního pozemku 2544 m²

Třinec, okres Frýdek-Místek

2 550 000 Kč

1 002 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 74 m²Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²

Prodej bytu 3+1 74 m²

Jožky Jabůrkové 2464/9, Most

2 999 900 Kč

40 539 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 33 m²Prodej bytu 1+kk 33 m²
Prodej bytu 1+kk 33 m²
Prodej bytu 1+kk 33 m²

Prodej bytu 1+kk 33 m²

Dukel. hrdinů 1910, Rakovník II

2 999 000 Kč

90 879 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 30 m²Prodej bytu 1+kk 30 m²
Prodej bytu 1+kk 30 m²
Prodej bytu 1+kk 30 m²

Prodej bytu 1+kk 30 m²

Školní, Otrokovice

2 250 000 Kč

75 000 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 55 m²Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²

Prodej bytu 2+1 55 m²

Nejdecká, Karlovy Vary

2 550 000 Kč

46 364 Kč/m2

1...202122...79

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 389 nemovitostí