Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou 2 mil. - 3 mil. Kč

2 mil. - 3 mil. Kč

786 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 2670 m²Prodej stavebního pozemku 2670 m²
Prodej stavebního pozemku 2670 m²
Prodej stavebního pozemku 2670 m²

Prodej stavebního pozemku 2670 m²

Červená Řečice, okres Pelhřimov

2 029 200 Kč

760 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 379 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 1+1 40 m²Prodej bytu 1+1 40 m²
Prodej bytu 1+1 40 m²
Prodej bytu 1+1 40 m²

Prodej bytu 1+1 40 m²

Mírová 34, Mírová

2 290 000 Kč

2 190 000 Kč

54 750 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2810 m²Prodej stavebního pozemku 2810 m²
Prodej stavebního pozemku 2810 m²
Prodej stavebního pozemku 2810 m²

Prodej stavebního pozemku 2810 m²

Okrouhlice, okres Havlíčkův Brod

2 800 000 Kč

2 600 000 Kč

925 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1812 m²Prodej stavebního pozemku 1812 m²
Prodej stavebního pozemku 1812 m²
Prodej stavebního pozemku 1812 m²

Prodej stavebního pozemku 1812 m²

Pařezov, okres Domažlice

2 690 000 Kč

1 485 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 64 m²Prodej bytu 3+1 64 m²
Prodej bytu 3+1 64 m²
Prodej bytu 3+1 64 m²

Prodej bytu 3+1 64 m²

Tasnovice, Horšovský Týn

2 929 000 Kč

2 829 000 Kč

44 203 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 928 m²Prodej stavebního pozemku 928 m²
Prodej stavebního pozemku 928 m²
Prodej stavebního pozemku 928 m²

Prodej stavebního pozemku 928 m²

Vratimov, Ostrava-město

2 900 000 Kč

3 125 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1313 m²Prodej stavebního pozemku 1313 m²
Prodej stavebního pozemku 1313 m²
Prodej stavebního pozemku 1313 m²

Prodej stavebního pozemku 1313 m²

Hostašovice, okres Nový Jičín

2 490 000 Kč

2 290 000 Kč

1 744 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1118 m²Prodej stavebního pozemku 1118 m²
Prodej stavebního pozemku 1118 m²
Prodej stavebního pozemku 1118 m²

Prodej stavebního pozemku 1118 m²

Budišov, okres Třebíč

3 000 000 Kč

2 683 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1132 m²Prodej stavebního pozemku 1132 m²
Prodej stavebního pozemku 1132 m²
Prodej stavebního pozemku 1132 m²

Prodej stavebního pozemku 1132 m²

Budišov, okres Třebíč

3 000 000 Kč

2 650 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 78 m²Prodej bytu 3+1 78 m²
Prodej bytu 3+1 78 m²
Prodej bytu 3+1 78 m²

Prodej bytu 3+1 78 m²

Nad Parkem, Meziboří

2 899 900 Kč

37 178 Kč/m2

1...262728...79

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 379 nemovitostí