Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou od 25 mil. Kč

Od 25 mil. Kč

105 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 255 m², pozemek 384 m²Prodej domu 255 m², pozemek 384 m²
Prodej domu 255 m², pozemek 384 m²
Prodej domu 255 m², pozemek 384 m²

Prodej domu 255 m², pozemek 384 m²

Pod Sychrovem II, Praha

29 356 000 Kč

25 990 000 Kč

101 922 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 597 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 972 m², pozemek 691 m²Prodej domu 972 m², pozemek 691 m²
Prodej domu 972 m², pozemek 691 m²
Prodej domu 972 m², pozemek 691 m²

Prodej domu 972 m², pozemek 691 m²

Praha, okres Praha 4

88 000 000 Kč

79 900 000 Kč

82 202 Kč/m2

Prodej domu 300 m², pozemek 800 m²Prodej domu 300 m², pozemek 800 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 800 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 800 m²

Prodej domu 300 m², pozemek 800 m²

Trubín, okres Beroun

25 800 000 Kč

86 000 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1109 m²Prodej stavebního pozemku 1109 m²
Prodej stavebního pozemku 1109 m²
Prodej stavebního pozemku 1109 m²

Prodej stavebního pozemku 1109 m²

K Borovíčku 168, Praha

32 161 000 Kč

29 000 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 902 m²Prodej stavebního pozemku 902 m²
Prodej stavebního pozemku 902 m²
Prodej stavebního pozemku 902 m²

Prodej stavebního pozemku 902 m²

K Borovíčku 168, Praha

26 158 000 Kč

29 000 Kč/m2

Prodej domu 324 m², pozemek 399 m²Prodej domu 324 m², pozemek 399 m²
Prodej domu 324 m², pozemek 399 m²
Prodej domu 324 m², pozemek 399 m²

Prodej domu 324 m², pozemek 399 m²

Kamýcká 126/8, Praha - Suchdol

29 990 000 Kč

27 990 000 Kč

86 389 Kč/m2

Prodej domu 498 m², pozemek 852 m²Prodej domu 498 m², pozemek 852 m²
Prodej domu 498 m², pozemek 852 m²
Prodej domu 498 m², pozemek 852 m²

Prodej domu 498 m², pozemek 852 m²

Na Konečné, Praha

38 700 000 Kč

36 500 000 Kč

73 293 Kč/m2

Prodej domu 600 m², pozemek 7488 m²Prodej domu 600 m², pozemek 7488 m²
Prodej domu 600 m², pozemek 7488 m²
Prodej domu 600 m², pozemek 7488 m²

Prodej domu 600 m², pozemek 7488 m²

Pec pod Sněžkou 133, Pec pod Sněžkou

60 000 000 Kč

50 000 000 Kč

83 333 Kč/m2

Prodej domu 600 m², pozemek 1700 m²Prodej domu 600 m², pozemek 1700 m²
Prodej domu 600 m², pozemek 1700 m²
Prodej domu 600 m², pozemek 1700 m²

Prodej domu 600 m², pozemek 1700 m²

Trubín, okres Beroun

61 800 000 Kč

103 000 Kč/m2

Prodej bytu 252 m²Prodej bytu 252 m²
Prodej bytu 252 m²
Prodej bytu 252 m²

Prodej bytu 252 m²

U Imperiálu, Karlovy Vary

47 433 750 Kč

43 505 950 Kč

172 643 Kč/m2

1...345...11

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 597 nemovitostí