Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

1 475 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej bytu 3+1 59 m²Prodej bytu 3+1 59 m²
Prodej bytu 3+1 59 m²
Prodej bytu 3+1 59 m²

Prodej bytu 3+1 59 m²

Na Příkopě 648/38, Valašské Meziříčí - Krásno nad Bečvou

3 800 000 Kč

64 407 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 214 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej bytu 1+1 45.39 m²Prodej bytu 1+1 45.39 m²
Prodej bytu 1+1 45.39 m²
Prodej bytu 1+1 45.39 m²

Prodej bytu 1+1 45.39 m²

Klecandova 703/1, Brno - Černá Pole

4 761 645 Kč

104 905 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 2+kk 28 m²Prodej bytu 2+kk 28 m²
Prodej bytu 2+kk 28 m²
Prodej bytu 2+kk 28 m²

Prodej bytu 2+kk 28 m²

Jungmannova, Polná

3 280 000 Kč

117 143 Kč/m2

Populární

Prodej stavebního pozemku 967 m²Prodej stavebního pozemku 967 m²
Prodej stavebního pozemku 967 m²
Prodej stavebního pozemku 967 m²

Prodej stavebního pozemku 967 m²

Kunštát na Moravě

4 850 000 Kč

4 150 000 Kč

4 292 Kč/m2

Populární

Prodej chaty 95 m², pozemek 707 m²Prodej chaty 95 m², pozemek 707 m²
Prodej chaty 95 m², pozemek 707 m²
Prodej chaty 95 m², pozemek 707 m²

Prodej chaty 95 m², pozemek 707 m²

Habřinská stráň ev. č. 152, Úštěk - Habřina

3 490 000 Kč

36 737 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 4+1 75 m²Prodej bytu 4+1 75 m²
Prodej bytu 4+1 75 m²
Prodej bytu 4+1 75 m²

Prodej bytu 4+1 75 m²

Jana Škody, Ostrava

3 990 000 Kč

53 200 Kč/m2

Prodej projektu 98 m²Prodej projektu 98 m²
Prodej projektu 98 m²
Prodej projektu 98 m²

Prodej projektu 98 m²

Mizerovská, Karviná

4 300 000 Kč

43 878 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek
Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek

Ing. Martin Sasínek

4.8

Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Prodej bytu 2+kk 52 m²Prodej bytu 2+kk 52 m²
Prodej bytu 2+kk 52 m²
Prodej bytu 2+kk 52 m²

Prodej bytu 2+kk 52 m²

Veverkova 1397/23, Hradec Králové - Pražské Předměstí

4 490 000 Kč

86 346 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Šavrda
Realitní kancelář: Sen reality s.r.o.
Realitní makléř: Pavel Šavrda

Pavel Šavrda

4.6

Realitní kancelář: Sen reality s.r.o.

Populární

Prodej domu 67 m², pozemek 1880 m²Prodej domu 67 m², pozemek 1880 m²
Prodej domu 67 m², pozemek 1880 m²
Prodej domu 67 m², pozemek 1880 m²

Prodej domu 67 m², pozemek 1880 m²

Brennerova ev. č. 153, Babice

3 395 000 Kč

50 672 Kč/m2

Populární

Prodej chaty 61 m², pozemek 1404 m²Prodej chaty 61 m², pozemek 1404 m²
Prodej chaty 61 m², pozemek 1404 m²
Prodej chaty 61 m², pozemek 1404 m²

Prodej chaty 61 m², pozemek 1404 m²

Franzova 969/63, Brno - Maloměřice

4 990 000 Kč

81 803 Kč/m2

1...101112...148

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 214 nemovitostí