Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

1 497 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej bytu 3+kk 73 m²Prodej bytu 3+kk 73 m²
Prodej bytu 3+kk 73 m²
Prodej bytu 3+kk 73 m²

Prodej bytu 3+kk 73 m²

Brodek u Prostějova, okres Prostějov

4 490 000 Kč

61 507 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Kašparides
Realitní kancelář: Kašparides s.r.o.
Realitní makléř: Petr Kašparides

Petr Kašparides

4.8

Realitní kancelář: Kašparides s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 246 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej stavebního pozemku 716 m²Prodej stavebního pozemku 716 m²
Prodej stavebního pozemku 716 m²
Prodej stavebního pozemku 716 m²

Prodej stavebního pozemku 716 m²

Přišimasy, okres Kolín

3 900 000 Kč

5 447 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 2+kk 62 m²Prodej bytu 2+kk 62 m²
Prodej bytu 2+kk 62 m²
Prodej bytu 2+kk 62 m²

Prodej bytu 2+kk 62 m²

Terezínská, Karlovy Vary

4 210 000 Kč

67 903 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 2+1 55 m²Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²

Prodej bytu 2+1 55 m²

Kollárova, Veselí nad Moravou

3 790 000 Kč

68 909 Kč/m2

Populární

Prodej domu 126 m², pozemek 953 m²Prodej domu 126 m², pozemek 953 m²
Prodej domu 126 m², pozemek 953 m²
Prodej domu 126 m², pozemek 953 m²

Prodej domu 126 m², pozemek 953 m²

Rosice 175, Rosice

3 990 000 Kč

3 500 000 Kč

27 778 Kč/m2

Realitní makléř: Josef Vencovský
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Josef Vencovský

Josef Vencovský

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality

Populární

Prodej bytu 1+1 36 m²Prodej bytu 1+1 36 m²
Prodej bytu 1+1 36 m²
Prodej bytu 1+1 36 m²

Prodej bytu 1+1 36 m²

Přeštická, Dobřany

3 390 000 Kč

94 167 Kč/m2

Populární

Prodej chaty 90 m², pozemek 914 m²Prodej chaty 90 m², pozemek 914 m²
Prodej chaty 90 m², pozemek 914 m²
Prodej chaty 90 m², pozemek 914 m²

Prodej chaty 90 m², pozemek 914 m²

Žichlice 51, Hromnice

3 500 000 Kč

38 889 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 2+1 46 m²Prodej bytu 2+1 46 m²
Prodej bytu 2+1 46 m²
Prodej bytu 2+1 46 m²

Prodej bytu 2+1 46 m²

Krátká, Milovice

3 490 000 Kč

75 870 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 1+kk 26.4 m²Prodej bytu 1+kk 26.4 m²
Prodej bytu 1+kk 26.4 m²
Prodej bytu 1+kk 26.4 m²

Prodej bytu 1+kk 26.4 m²

Rubešova 72/9, Praha 2 - Vinohrady

4 400 000 Kč

166 667 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 3+1 77 m²Prodej bytu 3+1 77 m²
Prodej bytu 3+1 77 m²
Prodej bytu 3+1 77 m²

Prodej bytu 3+1 77 m²

Františka Hajdy, Hrabůvka, Ostrava

3 890 000 Kč

50 519 Kč/m2

1...567...150

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 246 nemovitostí