Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou od 31 mil. Kč

Od 31 mil. Kč

55 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 279 m², pozemek 857 m²Prodej domu 279 m², pozemek 857 m²
Prodej domu 279 m², pozemek 857 m²
Prodej domu 279 m², pozemek 857 m²

Prodej domu 279 m², pozemek 857 m²

Na Návsi, Herink

32 000 000 Kč

114 695 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 294 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 6957 m²Prodej stavebního pozemku 6957 m²
Prodej stavebního pozemku 6957 m²
Prodej stavebního pozemku 6957 m²

Prodej stavebního pozemku 6957 m²

Tyršova náves 1, Vysoký Újezd

45 220 500 Kč

6 500 Kč/m2

Prodej domu 398 m², pozemek 665 m²Prodej domu 398 m², pozemek 665 m²
Prodej domu 398 m², pozemek 665 m²
Prodej domu 398 m², pozemek 665 m²

Prodej domu 398 m², pozemek 665 m²

K Novému dvoru, Praha

33 000 000 Kč

82 915 Kč/m2

Prodej domu 151 m², pozemek 775 m²Prodej domu 151 m², pozemek 775 m²
Prodej domu 151 m², pozemek 775 m²
Prodej domu 151 m², pozemek 775 m²

Prodej domu 151 m², pozemek 775 m²

Praha, okres Praha 5

33 990 000 Kč

225 099 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1276 m²Prodej stavebního pozemku 1276 m²
Prodej stavebního pozemku 1276 m²
Prodej stavebního pozemku 1276 m²

Prodej stavebního pozemku 1276 m²

Okrouhlice, okres Havlíčkův Brod

1 658 800 000 Kč

1 300 000 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 15939 m²Prodej stavebního pozemku 15939 m²
Prodej stavebního pozemku 15939 m²
Prodej stavebního pozemku 15939 m²

Prodej stavebního pozemku 15939 m²

Třísovská, Praha - Točná

84 100 000 Kč

5 276 Kč/m2

Prodej domu 972 m², pozemek 691 m²Prodej domu 972 m², pozemek 691 m²
Prodej domu 972 m², pozemek 691 m²
Prodej domu 972 m², pozemek 691 m²

Prodej domu 972 m², pozemek 691 m²

Praha, okres Praha 4

88 000 000 Kč

79 900 000 Kč

82 202 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1109 m²Prodej stavebního pozemku 1109 m²
Prodej stavebního pozemku 1109 m²
Prodej stavebního pozemku 1109 m²

Prodej stavebního pozemku 1109 m²

K Borovíčku 168, Praha

32 161 000 Kč

29 000 Kč/m2

Prodej domu 498 m², pozemek 852 m²Prodej domu 498 m², pozemek 852 m²
Prodej domu 498 m², pozemek 852 m²
Prodej domu 498 m², pozemek 852 m²

Prodej domu 498 m², pozemek 852 m²

Na Konečné, Praha

38 700 000 Kč

36 500 000 Kč

73 293 Kč/m2

Prodej domu 600 m², pozemek 7488 m²Prodej domu 600 m², pozemek 7488 m²
Prodej domu 600 m², pozemek 7488 m²
Prodej domu 600 m², pozemek 7488 m²

Prodej domu 600 m², pozemek 7488 m²

Pec pod Sněžkou 133, Pec pod Sněžkou

60 000 000 Kč

50 000 000 Kč

83 333 Kč/m2

123...6

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 294 nemovitostí