Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou od 6 mil. Kč

Od 6 mil. Kč

2 298 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej domu 250 m², pozemek 1148 m²Prodej domu 250 m², pozemek 1148 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 1148 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 1148 m²

Prodej domu 250 m², pozemek 1148 m²

Kopaniny 171, Aš

9 900 000 Kč

39 600 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 12 463 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej domu 190 m², pozemek 1562 m²Prodej domu 190 m², pozemek 1562 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 1562 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 1562 m²

Prodej domu 190 m², pozemek 1562 m²

Borovany, okres České Budějovice

9 950 000 Kč

8 500 000 Kč

44 737 Kč/m2

Populární

Prodej domu 230 m², pozemek 870 m²Prodej domu 230 m², pozemek 870 m²
Prodej domu 230 m², pozemek 870 m²
Prodej domu 230 m², pozemek 870 m²

Prodej domu 230 m², pozemek 870 m²

Na Hrádku, Neratovice - Byškovice

10 242 000 Kč

44 530 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 24 m²Prodej bytu 1+1 24 m²
Prodej bytu 1+1 24 m²
Prodej bytu 1+1 24 m²

Prodej bytu 1+1 24 m²

Holečkova 2282/76, Praha 5 - Smíchov

6 490 000 Kč

270 417 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Pech
Realitní kancelář: RE/MAX Stability
Realitní makléř: Jan Pech

Jan Pech

4.4

Realitní kancelář: RE/MAX Stability
Prodej bytu 213 m²Prodej bytu 213 m²
Prodej bytu 213 m²
Prodej bytu 213 m²

Prodej bytu 213 m²

K vápence 565/5, Praha - Velká Chuchle

14 495 000 Kč

13 690 000 Kč

64 272 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Kajnar
Realitní kancelář: Profit Reality Ltd.
Realitní makléř: Jiří Kajnar

Jiří Kajnar

4.5

Realitní kancelář: Profit Reality Ltd.

Populární

Prodej domu 36 m², pozemek 87 m²Prodej domu 36 m², pozemek 87 m²
Prodej domu 36 m², pozemek 87 m²
Prodej domu 36 m², pozemek 87 m²

Prodej domu 36 m², pozemek 87 m²

Mikulov, okres Břeclav

8 650 000 Kč

7 850 000 Kč

218 056 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 3+1 64 m²Prodej bytu 3+1 64 m²
Prodej bytu 3+1 64 m²
Prodej bytu 3+1 64 m²

Prodej bytu 3+1 64 m²

Rumburská 244/22, Praha 9 - Střížkov

8 260 000 Kč

8 250 000 Kč

128 906 Kč/m2

Prodej domu 492 m², pozemek 277 m²Prodej domu 492 m², pozemek 277 m²
Prodej domu 492 m², pozemek 277 m²
Prodej domu 492 m², pozemek 277 m²

Prodej domu 492 m², pozemek 277 m²

Farského 1462/12, Tábor

13 900 000 Kč

28 252 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Kohoutová
Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy
Realitní makléř: Andrea Kohoutová

Andrea Kohoutová

4.9

Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy
Prodej domu 384 m², pozemek 2073 m²Prodej domu 384 m², pozemek 2073 m²
Prodej domu 384 m², pozemek 2073 m²
Prodej domu 384 m², pozemek 2073 m²

Prodej domu 384 m², pozemek 2073 m²

Horská, Jílové, Jílové

6 199 000 Kč

16 143 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Hanauer
Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Realitní makléř: Tomáš Hanauer

Tomáš Hanauer

3.4

Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Prodej domu 129 m², pozemek 757 m²Prodej domu 129 m², pozemek 757 m²
Prodej domu 129 m², pozemek 757 m²
Prodej domu 129 m², pozemek 757 m²

Prodej domu 129 m², pozemek 757 m²

Zlukovská 944, Veselí nad Lužnicí II

8 790 000 Kč

68 140 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Kohoutová
Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy
Realitní makléř: Andrea Kohoutová

Andrea Kohoutová

4.9

Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy
1...91011...230

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 12 463 nemovitostí