Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou od 6 mil. Kč

Od 6 mil. Kč

2 320 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 3184 m²Prodej stavebního pozemku 3184 m²
Prodej stavebního pozemku 3184 m²
Prodej stavebního pozemku 3184 m²

Prodej stavebního pozemku 3184 m²

Zbýšov, okres Vyškov

8 387 200 Kč

2 634 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Elena Bran
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Mgr. Elena Bran

Mgr. Elena Bran

5.0

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 12 445 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 3000 m²Prodej stavebního pozemku 3000 m²
Prodej stavebního pozemku 3000 m²
Prodej stavebního pozemku 3000 m²

Prodej stavebního pozemku 3000 m²

Tišnovská, Veverská Bítýška

12 000 000 Kč

4 000 Kč/m2

Realitní makléř: David Vašíček
Realitní kancelář: ALVA REAL s.r.o.
Realitní makléř: David Vašíček

David Vašíček

4.8

Realitní kancelář: ALVA REAL s.r.o.
Prodej domu 60 m², pozemek 1497 m²Prodej domu 60 m², pozemek 1497 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 1497 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 1497 m²

Prodej domu 60 m², pozemek 1497 m²

Dubnice, okres Česká Lípa

8 550 000 Kč

142 500 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček

Ing. Ondřej Špaček

4.5

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej stavebního pozemku 5800 m²Prodej stavebního pozemku 5800 m²
Prodej stavebního pozemku 5800 m²
Prodej stavebního pozemku 5800 m²

Prodej stavebního pozemku 5800 m²

Planá, okres Tachov

8 671 000 Kč

1 495 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Chval
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Karel Chval

Ing. Karel Chval

4.9

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej domu 190 m², pozemek 598 m²Prodej domu 190 m², pozemek 598 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 598 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 598 m²

Prodej domu 190 m², pozemek 598 m²

1. máje, Želešice

12 800 000 Kč

67 368 Kč/m2

Realitní makléř: Renata Koutná
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Renata Koutná

Renata Koutná

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej bytu 4+1 82 m²Prodej bytu 4+1 82 m²
Prodej bytu 4+1 82 m²
Prodej bytu 4+1 82 m²

Prodej bytu 4+1 82 m²

Okružní, Zlín

6 190 000 Kč

75 488 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Michalčík
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Milan Michalčík

Milan Michalčík

4.6

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Prodej domu 240 m², pozemek 2009 m²Prodej domu 240 m², pozemek 2009 m²
Prodej domu 240 m², pozemek 2009 m²
Prodej domu 240 m², pozemek 2009 m²

Prodej domu 240 m², pozemek 2009 m²

Blatec, okres Olomouc

11 990 000 Kč

49 958 Kč/m2

Realitní makléř: Roman Láner
Realitní kancelář: Roman Láner - Reality
Realitní makléř: Roman Láner

Roman Láner

4.6

Realitní kancelář: Roman Láner - Reality
Prodej domu 328 m², pozemek 399 m²Prodej domu 328 m², pozemek 399 m²
Prodej domu 328 m², pozemek 399 m²
Prodej domu 328 m², pozemek 399 m²

Prodej domu 328 m², pozemek 399 m²

Pivovarská 166, Hostomice

12 990 000 Kč

39 604 Kč/m2

Realitní makléř: Simona Čechová
Realitní kancelář: TRUST Reality
Realitní makléř: Simona Čechová

Simona Čechová

4.0

Realitní kancelář: TRUST Reality
Prodej bytu 2+1 77 m²Prodej bytu 2+1 77 m²
Prodej bytu 2+1 77 m²
Prodej bytu 2+1 77 m²

Prodej bytu 2+1 77 m²

Kuťatská 40, Praha - Královice

8 500 000 Kč

110 390 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Jindřich
Realitní kancelář: Radek Jindřich
Realitní makléř: Radek Jindřich

Radek Jindřich

5.0

Realitní kancelář: Radek Jindřich
Prodej bytu 2+1 94 m²Prodej bytu 2+1 94 m²
Prodej bytu 2+1 94 m²
Prodej bytu 2+1 94 m²

Prodej bytu 2+1 94 m²

Kuťatská 40, Praha - Královice

10 500 000 Kč

111 702 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Jindřich
Realitní kancelář: Radek Jindřich
Realitní makléř: Radek Jindřich

Radek Jindřich

5.0

Realitní kancelář: Radek Jindřich
1...252627...232

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 12 445 nemovitostí