Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou od 6 mil. Kč

Od 6 mil. Kč

2 338 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 272 m², pozemek 1368 m²Prodej domu 272 m², pozemek 1368 m²
Prodej domu 272 m², pozemek 1368 m²
Prodej domu 272 m², pozemek 1368 m²

Prodej domu 272 m², pozemek 1368 m²

Ve Stráni 195/14, Ústí nad Labem - Vaňov

16 500 000 Kč

15 850 000 Kč

58 272 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 12 556 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 124 m²Prodej bytu 124 m²
Prodej bytu 124 m²
Prodej bytu 124 m²

Prodej bytu 124 m²

Horymírova 943/38, Kralupy nad Vltavou

9 900 000 Kč

9 000 000 Kč

72 581 Kč/m2

Realitní makléř: Irena Matisova
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Irena Matisova

Irena Matisova

4.5

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej domu 140 m², pozemek 1412 m²Prodej domu 140 m², pozemek 1412 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 1412 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 1412 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 1412 m²

Kamýk 97, Kamýk

11 500 000 Kč

10 990 000 Kč

78 500 Kč/m2

Realitní makléř: Irena Matisova
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Irena Matisova

Irena Matisova

4.5

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej bytu 2+kk 48 m²Prodej bytu 2+kk 48 m²
Prodej bytu 2+kk 48 m²
Prodej bytu 2+kk 48 m²

Prodej bytu 2+kk 48 m²

Velvarská 1622/53, Praha 6 - Dejvice

9 390 000 Kč

8 399 000 Kč

174 979 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Franěk
Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Realitní makléř: Petr Franěk

Petr Franěk

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Prodej bytu 3+kk 94 m²Prodej bytu 3+kk 94 m²
Prodej bytu 3+kk 94 m²
Prodej bytu 3+kk 94 m²

Prodej bytu 3+kk 94 m²

Voženílkova, Zlín

10 579 000 Kč

8 790 000 Kč

93 511 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Miroslav Zvonek
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Mgr. Miroslav Zvonek

Mgr. Miroslav Zvonek

4.4

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Prodej domu 267 m², pozemek 270 m²Prodej domu 267 m², pozemek 270 m²
Prodej domu 267 m², pozemek 270 m²
Prodej domu 267 m², pozemek 270 m²

Prodej domu 267 m², pozemek 270 m²

Dukelská, Kraslice

6 399 999 Kč

23 970 Kč/m2

Realitní makléř: Richard Kavina
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Richard Kavina

Richard Kavina

4.8

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej domu 175 m², pozemek 610 m²Prodej domu 175 m², pozemek 610 m²
Prodej domu 175 m², pozemek 610 m²
Prodej domu 175 m², pozemek 610 m²

Prodej domu 175 m², pozemek 610 m²

Kadaňská 682, Žatec

7 350 000 Kč

6 990 000 Kč

39 943 Kč/m2

Realitní makléř: František Žikeš
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You
Realitní makléř: František Žikeš

František Žikeš

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You
Prodej domu 200 m², pozemek 760 m²Prodej domu 200 m², pozemek 760 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 760 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 760 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 760 m²

Novodvorská, Kravaře

6 500 000 Kč

6 350 000 Kč

31 750 Kč/m2

Realitní makléř: Zbyněk Kunz
Realitní kancelář: Heart Reality
Realitní makléř: Zbyněk Kunz

Zbyněk Kunz

Realitní kancelář: Heart Reality
Prodej bytu 3+1 73 m²Prodej bytu 3+1 73 m²
Prodej bytu 3+1 73 m²
Prodej bytu 3+1 73 m²

Prodej bytu 3+1 73 m²

Benešovo náměstí 2442, Pardubice - Zelené Předměstí

6 150 000 Kč

84 247 Kč/m2

Realitní makléř: Ján Otrošina
Realitní kancelář: OTROŠINA Invest
Realitní makléř: Ján Otrošina

Ján Otrošina

Realitní kancelář: OTROŠINA Invest
Prodej chalupy 96 m², pozemek 1978 m²Prodej chalupy 96 m², pozemek 1978 m²
Prodej chalupy 96 m², pozemek 1978 m²
Prodej chalupy 96 m², pozemek 1978 m²

Prodej chalupy 96 m², pozemek 1978 m²

Mezholezy 13, Mezholezy

6 800 000 Kč

6 250 000 Kč

65 104 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Kysilko
Realitní kancelář: RE/MAX Smart
Realitní makléř: Pavel Kysilko

Pavel Kysilko

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Smart
1...353637...234

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 12 556 nemovitostí